Kapat

Sevdiği Kızla Evlenmek İçin 60 Kilo Verdi

Anasayfa BAŞARI HİKAYELERİ Sevdiği Kızla Evlenmek İçin 60 Kilo Verdi

AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah Polat, Zümrete Pınar Timur ile evlenmek için 6 ay içerisinde 60 kilo verdi ve çift nikah masasına oturdu.

Abdullah Polat, Zümrete Pınar Timur’a evlenme teklifi ettiğinde ”Sahip olduğu kilolarla evlenmeyeceğini ama kilo verirse evliliği düşüneceğini’ söyledi.  Zümrete Pınar Timur’un sözleri üzerine kilo vermeyi uygulamaya geçiren Abdullah Polat, sabah akşam düzenli olarak sıcak havuzda yüzdüğünü ve yürüyüş bandında yürüdüğünü, ona hazırlanan programı düzenli ve prensipli şekilde uyguladığını dile getirdi. Sonunda ise 6 ay içerisinde 83 kiloya düştü.

Sevdiği kıza verdiği kilo verme sözünü yerine getiren Abdullah Polat, mutluluğa ulaştı yani nikah masasına oturdu. Kilo haline alışık olan çevresi, bu haline alışamadıklarını hatta tanımayanların bile olduğu söyledi. Eşi sayesinde aldığı bu kararda ailesi de mutlu oldu, sağlığına kavuştuğu gibi  Zümrete Pınar hanıma da kavuştuğu için mutlu olduğunu sözlerine ekledi.

Abdullah Polat, düzenli ve disiplinli spor yapması sonucunda kilo verdiğini anlatırken, kilo vermesinin formülünü ise “Aşk” olarak dile getirdi. Zümrete Pınar Timur ise “Abdullah’ın her şeyine hayranım. Bana olan sevgisinden, aşkından 6 ayda sözünü tutup zayıfladı” dedi.

 

Bir önceki yazımız olan Su İçmeyi Sevmiyor musunuz ? Tatlı Bağımlılığına Dikkat! başlıklı makalemizde Tatlı Bağımlılığı hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 Oy, Oy Ortalaması: 5,00
Kaydediliyor...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Sponsor

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg