Kapat

85 Kilo Veren Simone Anderson’un Başarı Hikayesi

Anasayfa BAŞARI HİKAYELERİ 85 Kilo Veren Simone Anderson’un Başarı Hikayesi

Yeni Zelanda’da yaşayan Simone Anderson, pek çok obezite hastasında olduğu gibi sürekli kiloları ile mücadele ediyor fakat bir türlü kilo veremiyordu. Yıllarca pek çok diyet denedi ancak hiçbirinde bir türlü başarılı olamadı Simone. Düzenli olarak diyet yapmadığı ve sürdüremediği içinde verdiği kiloları fazlasıyla aldı.

Simone Anderson 11 ay gibi bir zaman içerisinde tam 85kg kilo kaybetti. Bir karar verdi ve değişim yaratmak istedi artık hayatında. Ardından diyet, spor ve birtakım operasyonlarla birlikte 85 kilo verdi.

Simone Anderson Facebook hesabından da sürekli bildirim yaptı diyeti ve kendi durumu ile ilgili. Bu süreçte pek çok fenomen edindi. Onun hırsından ve azminden ilham alan pek çok kişi de onu hem destekledi hem de arkasından gitti. Bir süre sonra Instagram hesabında da sürekli fotoğraf paylaştı Simone. Bu fotoğraflarda neredeyse her anının değişimini sergiledi. Sergilediği hemen her fotoğrafında eski ve son halini paylaştı.

11 ay sonra geldiği nokta eski kilosunun yarısıydı. Simone aynı zamanda saç ve makyaj artisti idi. Büyük değişimine dış görüntüsünde değişiklikler yaparak devam etti. Saç rengin ve şeklini değiştirdi. Tamamen fenomen bir tarz yarattı kendisi için. Yaptığı c-inler ve sergilediği fotoğraflarla büyük bir hayran kitlesine de ulaştı Simone. Onun azmi pek çok kişi için başarı hikayesi oldu ve pek çok insan ondan ilham aldı.

Bazı takipçileri ise onun bu kadar kısa sürede bu kadar kiloyu verip vücudundaki bu değişimin gerçek olmadığını ifade etti. Simone bunun üzerine çok cesur bir paylaşım yaptı. Vücudundaki sarkmaları ve çatlamaları gösteren bir fotoğraftı bu. Diğer taraftan destekçileri de azımsanmayacak sayıdaydı.

Tuz tüketimi ile ilgili bilgi vermiş olduğumuz ‘ Tuz Tüketiminde Nelere Dikkat Edilmelidir‘ adı metni okuyabilir, konuyla ilgili yorum bırakabilirsiniz.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 Oy, Oy Ortalaması: 5,00
Kaydediliyor...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Sponsor

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg