Kapat

Ayran Çorbası İle Zayıflama

Anasayfa DİYETLER Ayran Çorbası İle Zayıflama

Ayran Çorbası İle Zayıflama kürü uygulayacaksınız, ilk olarak her gün taze bir kür hazırlanmasına dikkat etmelisiniz. Bu, oldukça önemli.

Ayran Çorbası İle Zayıflama kürünün malzemeleri; iki tane salatalık, yarım kilo yağsız yoğurt, dört yemek kaşığı haşlanmış bulgur, dört yemek kaşığı haşlanmış nohut, dört yemek kaşığı haşlanmış mercimek ve damak zevkinize göre baharatlar.

Burada özellikle, yağ kırıcı etkisi sebebiyle nane ve reyhan tavsiye ediliyor. Nohut, bulgur ve mercimeği, akşamdan ıslatarak, ertesi gün iyice yumuşayana kadar haşlayın. Su ve yoğurtla da, koyu kıvamda bir ayran yapın.

ayran-corbasi-ile-zayiflama

Salatalıkları rendeledikten sonra, ayranın içine atın. Sonra haşladığınız bakliyatları ve seçtiğiniz baharatları da ekleyin. Tüm malzemeleri karıştırın. Elde ettiğiniz karışımı, cam bir kapta saklayın.

Bu kürü uygularken, metabolizmanızın çalışma hızına göre hareket etmek çok önemlidir. Sabah kahvaltılarını mutlaka dokuzdan önce yapmış olun. Kürü içmeye ise, öğlen on iki gibi başlayın. Ve akşam sekize kadar, bitirin.

Her iki saatte bir, bir kase yiyecek şekilde bir ayarlama yapın. Bu kürü sadece ayda iki gün uygulayabilirsiniz. Çünkü kürü yaptığınız iki gün, başka bir gıda tüketmeyeceksiniz.

Bol bol su ve şekersiz bitki çaylarından tüketebilirsiniz. Kürü uyguladığınız andan itibaren, etkisini gözle görülür biçimde hissedeceksiniz.

Kürü, bir ayda iki günden fazla kesinlikle uygulamayın. Bu durumda, sağlığınıza gereksiz bir zarar verebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Değişen Dünyanın Değişmeyen Problemi Açlık Ve Obezite! başlıklı makalemizde Açlık Ve Obezite! hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 Oy, Oy Ortalaması: 5,00
Kaydediliyor...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Sponsor

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg