• 616.744
Anasayfa
Başarı Hikayeleri Azmetti Zayıfladı Ve Güzellik Kraliçesi Seçildi!

Azmetti Zayıfladı Ve Güzellik Kraliçesi Seçildi!

       0   CANSU TANRIKULU      CANSU TANRIKULU

Sosyal hayatı olumsuz etkileyen obeziteden kurtulmak imkânsız değil. Bunun örnekleri günümüzde çok fazla olmakla beraber son olarak aşırı kilolu olanlara Nadina Knight başarısı ile örnek olmaktadır. Obezite gençlerin baş belası olurken bu konuda ailelere ciddi sorumluluk düşmektedir.

20 yaşlarında 100 kiloyu bulan Nadina Knight sosyal platformda arkadaşlarının paylaştığı fotoğraf ve sonrasında yaşadıkları hayatının değişmesinde önemli çizgilerinden olmuştur. Bu değişim ve kararlılık ile 3 yıl içerisinde tam olarak 45 kilo verme başarısını gösteren Nadina Knight, bu kiloları verirken profesyonel destek de almadı. İnternet üzerinden yaptığı araştırmalar ve diyetler ile 3 yıl içerisinde göz kamaştıran görünümüne kavuşmayı başardı. Çevresi tarafından takdir edilen 24 yaşında ki genç kız 20 yaşında ki halinden hiç eser bırakmadı ve işi daha da abartarak güzellik yarışmasına katıldı.


Matcha Çayı Sipariş

Peki, Nasıl Bir Diyet Uyguladı Neler Yaptı?

Güzellik yarışmasına katılarak 1. Seçilen genç kız tüm dünyanın takdirini kazanarak emsallerine örnek oldu. Bu diyeti internetten araştırma yaparak azmetti ve 3 yıl boyunca inatla uyguladı. Bu aşamalarda neler yaptığını da şu şekilde açıklamaktadır. Katı yağlar yemek yerine zeytinyağlı ve balıkyağı tükettiğini dile getiren güzellik kraliçesi, salatalar ve yeşilliklerin dostu olduğunu ve her fırsatta bunları tükettiğini söyledi. Yağsız süt tükettiğini ve sabahları yulaflı bisküvi ile beraber içtiğini kahvaltısını bu şekilde yaptığını dile getirdi. Sporun zayıflamada en önemli maddelerden biri olduğunu vurgulayan Nadina Knight yediğimizin fazlasını enerji ile atmanın zayıflamada önemli bir yere sahip olduğunu dile getirerek kendi gibi kilolu insanlara sporu hayatlarına sokmalarını şiddetle tavsiye ediyor.

Kilolu olmak kader değil hatalar zinciri olduğunu kesinlikle aklınızdan çıkarmayın. Sporu hayatınıza mutlaka sokun ve yediğiniz kadar enerjiyi harcayarak yediklerinizin atılmasını sağlayın. Kilo almamak ya da vermek için azmetmek ve alınan besinlere dikkat etmek gerekir. Bu sayede hayatınızı alacağınız kararlar ile daha neşeli bir şekilde geçirebilirsiniz. Yapmanız gereken verdiğiniz kararların arkasında durmak ve istikrarı sağlamaktır.

 


Matcha Çayı Sipariş

 

Bir önceki yazımız olan Obezitenin Neden Olduğu Hastalıklar ? başlıklı makalemizde Obezite İle Gelen Hastalıklar hakkında bilgiler verilmektedir.

Matcha Çayı Sipariş

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Matcha Çayı Sipariş
Bizi Takip Et

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg