Kapat

Beyaz Çay İle Zayıflamayı Deneyin

Anasayfa Diyetler Beyaz Çay İle Zayıflamayı Deneyin

Zayıflamak için ilk yapmamız gereken, metabolizmamızın daha hızlı çalışmasını sağlamak.

Spor bunun için en etkili yöntemlerden biriyken, doğal yöntemler ile hazırlanmış kürleri de deneyebilirsiniz. Sebze, meyve ve doğal yağlardan hazırlanan kürler, hem kilo verdiriyor, hem de daha sağlıklı bir cilde kavuşmanızı sağlıyor.

Size bir tavsiyemiz de, Beyaz Çay İle Zayıflamayı Deneyin. Beyaz çayın kilo verdirici özelliği, içinde siyah çay ve yeşil çaydan daha fazla miktarda, antioksidan bulunmasıdır. Antioksidan ise, kilo vermenin yanında, pek çok yarara sahiptir. Bunların başında da, kanser hastalığı gelir. Bunun dışında başka hastalıklar için de kullanılır.

beyaz-cay-ile-zayiflamayi-deneyin-2

Yağ hücrelerinin, bedene depolanmasına mani olan Beyaz Çay İle Zayıflamayı Deneyin. Bu çayın içerisine, bir miktar ahududu karıştırdığınız da ise, çok daha etkili bir sonuca ulaşırsınız. Çünkü ahududunun içinde bol miktarda yer alan C vitamini, yağları parçalamada etkilidir.

Bu kürü hazırlamak için, bir adet poşet beyaz çaya ihtiyacınız var. Eğer açık aldıysanız, bir tatlı kaşığı kullanabilirsiniz. Altı tane ahududu ve çeyrek limonun suyu işinizi görecektir. Kürü hazırlamak için, çayı kaynayan suda, üç dakika kadar bekletmeniz yeterli.

beyaz-cay-ile-zayiflamayi-deneyin-2

Çay demlendikten sonra, bir süre soğumasını bekleyin. Sonra içine ahududuları ve limon suyunu katın. Tatlandırması için bir miktar bal dahi kullanabilirsiniz. Hepsini karıştırdıktan sonra, çayı buzdolabında bekletin. Çayı soğuk tüketeceksiniz. Günde dört bardak içecek şekilde, çayınızı güvenle içebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Baharı Egzersizle Karşılayın! başlıklı makalemizde Bahar Egzersizleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebook İle Yorum Yap

“Beyaz Çay İle Zayıflamayı Deneyin” üzerine 1 yorum

  1. Baci Yakut says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bumerang - Yazarkafe