Kapat

Bir Ayda Nasıl Zayıfladım?

Anasayfa Başarı Hikayeleri Bir Ayda Nasıl Zayıfladım?

Zayıflama ile ilgili hem internet üzerinde hem de bu konuda yayımlanan kitaplarda birçok farklı yöntemle okuyabilirsiniz. Bu noktada belirtmek istediğimiz sizler için hangi diyetin veya kilo verme yönteminin doğru olduğunu belirlemenizdir.

Herkesin metabolizması farklı olduğu için sizlere tavsiyemiz yine de kendi doktorunuz ile iletişime geçerek sizin ve vücudunuz için en uygun olan zayıflama yöntemlerini uygulamanız sizler için de daha sağlıklı olacaktır.

Düzenli ve sağlıklı bir şekilde kilo vermek için ilk olarak alışveriş listenizde değişiklikler ve en önemlisi de alışveriş yapma tekniğinizde bazı değişiklikler yapmanız gerekmektedir.

Bunun için de buzdolabının önüne geçerek sadece eksik olan besinleri bir liste haline yapmanız gerekmektedir. Böylece ihtiyacınız olanları alacak ve diğer abur cuburlara dokunmaktan vazgeçeceksiniz.

bir-ayda-nasil-zayifladim

Kendinizi alışveriş yaparken dizginlemek için alışverişe çıkarken mümkün olduğunca aç karnınıza değil tok karnınıza alışverişe gitmeniz gerekmektedir. Bu da sizlerin her canınızı çekeni değil sadece ihtiyacınız olan ve evdeki eksik olan besinleri almanız için oldukça yardımcı olacaktır.

Düzenli olarak spor yapmak da sağlıklı bir şekilde kilo vermek için yapılması gereken uygulamalardan birisidir. Bunun için de mümkün olduğunca evinizde de spor yapabileceğiniz uygun bir alan yaratmalısınız.

Profesyonel olarak spor yapamıyorsanız düzenli olarak yürüyüş veya egzersiz yapmak da kilo verme sürecin oldukça hızlandıracaktır. Tabi ki spor yaparken aç karnına spor yapma kuralına da oldukça dikkat etmelisiniz.

Kendinizi bir kampta gibi hissederek ve koyduğunuz kuralların kesinlikle dışına çıkmamak şartı ile hem beslenme alışkanlığınızı değiştirmeli hem de sor yapmayı kesinlikle aksatmamalısınız.

Bahsettiğimiz bu etkili yöntem ile 1 ay gibi kısa bir sürede etkili ve en önemlisi de sağlıklı bir şekilde kilo verdiğinizi sizler de göreceksiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Günde 7 Tatlı Kaşığından Fazla Şeker Tüketilmemeli başlıklı makalemizde Fazla Şeker Tüketimi hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Değerlendirme,Puan Ortalaması: 5,00
Loading...
FACEBOOK İLE YORUM YAP
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Sponsor

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg