Kapat

Bisiklet Sporu Kilo Verdiriyor!

Anasayfa SPOR Bisiklet Sporu Kilo Verdiriyor!

Biz kilolu insanların yapabileceği bir spor dalı daha var ki bisiklete binmektir ama bu her zaman her kiloda olan için geçerli bir spor dalı olamaya bilir. Şayet aşırı kilolu biri değilseniz bizler sizlere bu spor dalını önerebiliriz. Hem sizler için çok iyi bir dinlenme olacaktır dağ bayır gezmek.

bisiklet-sporu-kilo-verdiriyor

Hem de ister istemez bedeniniz çalışacaktır. Alt bedeniniz için çok güzel bir spor dalı olan bisiklete binme sizlerin de yapabileceği güzel bir aktivite hele birde doğayı seviyorsanız sizler için çok daha güzel olacaktır.

Bahar mevsimi geldiğine göre hadi atlayın o zaman bisikletinize ve size en yakın  yeşil alana kendinizi atın derim. Ama yok ben bisiklete binmeyi bilmiyorum diyorsanız sizlere o zaman o güzel yeşillik alanda hafif bir tempoda yürümeyi önereceğim o zaman bende.

bisiklet-sporu-kilo-verdiriyor

Yalnız bir hatırlatma yapmak istiyorum. Bu dediğimiz sporları yapmaya başlamadan önce uzman bir doktor görüşü almanızda fayda var.

Saydığımız bu spor dalları belki kilonuzdan dolayı sizlere bir rahatsızlık verebilir o yüzden doktorun tavsiyesi bu durumda sizler için çok önemli.

Onun verdiğe sağlık reçetesine uymak sizler için çok daha önem kazanıyor çünkü. Ama yok ben spor yaparak, diyet yaparak zayıflayamıyorum diyorsanız başka yolları da var tabi ki.

bisiklet-sporu-kilo-verdiriyor

Oda cerrahi yöntemler artık ülkemizde çok başarılı doktorlar var bu mide küçültme ameliyatını yapan sizlerde isterseniz onlardan biri ile konuşabilir sizlere neyin daha uygun olduğunu sorabilirsiniz.

Sosyal medyada bu tip birçok haberler var onları okuyabilir ve ona göre adım atabilirsiniz. Ama mide küçültme ameliyatından sonrada kendinize her anlamda dikkat etmek ve sağlıklı beslenmek zorunda olduğunuzu unutmayın.

 

Bir önceki yazımız olan Masa Tenisi Bize Çok Faydalı başlıklı makalemizde Masa Tenisi Oynamanın Faydaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebook İle Yorum Yap

“Bisiklet Sporu Kilo Verdiriyor!” üzerine 1 yorum

  1. Nezihe Demirbas says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bumerang - Yazarkafe