Kapat

Çekici bir Yüzünüz Varsa Dikkat!

Anasayfa MODA Çekici bir Yüzünüz Varsa Dikkat!

Kilonuz vardır ama yüzünüzde bir o kadar güzeldir. İşte size bizden bir tavsiye her zaman çekici bir bayan olmak için kurduğunuz o güzel hayalinizi yaşamayabilirsiniz.

Yapacağınız bir güzel yüz makyajı insanların sizin hemen yüzünüze bakacağı için sizlerin fazla kilonuzla ilgilenmeyeceklerdir.

cekici-bir-yuzunuz-varsa-dikkat

Ama bu demek değildir ki kötü giyinin bizler sizler için en ünlü moda dergilerini karıştırdık ve bizim gibi kilolu bayanlara hazırlanmış bu yaz kıyafetlerine bir göz attık.

Uzmanların tercihi kilolu bayanların fazla uçucu kumaştan yapılmış kıyafetleri giymemeleri. Kumaşınız tok olursa vücudunuza yapışmayacağı için sizlerinde kilosu ortaya çıkmayacaktır.

Renk seçiminiz hiç önemli değil yeter ki beğendiğiniz kumaş sık dokunmuş ve tok bir kumaş olsun. Fazla ince kumaşlar hemen vücudunuza yapışacağı için sizlerin kimsenin görmesini istemediğiniz her türlü kilonuz ortaya çıkartacaktır.

cekici-bir-yuzunuz-varsa-dikkat

Her zaman ince aksesuarlar takının. Kalın bir kemer sizi daha da kalın gösterecek sizin ve giydiğiniz kıyafetin havasını hemen söndürecektir. Kumaş seçiminde ten renginizi her zaman ön planda tutun unutmayın ki renklerinde bir dili vardır.

Sizlerde artık koyu renklerin arkasına saklanmak istemiyorsanız sizlerde artık moda renklere yönelin. Şayet rahat giyinmeyi seven kilolu bir bayansanız, şık bir pantolon üstüne bebe yaka bir bluz ya da mevsimine göre hırka kullanabilirsiniz.

cekici-bir-yuzunuz-varsa-dikkat

Çok ince şık bir kolye tamamlayıcı olacaktır. Ayakkabı olarak da yine biz sizlere yüksek topuk bir ayakkabı önereceğiz. Şayet yüksek topuk üstünde yürümek sizlere zor geliyor ise bu yıl dolgu topuk ayakkabı yine moda hemen bunlardan faydalanabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız  Sağlıklı Kalmak İçin Sporu Deneyin! olan başlıklı makalemizde Spor ve Sağlık İlişkisi hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 Oy, Oy Ortalaması: 5,00
Kaydediliyor...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Sponsor

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg