• 646.598
Anasayfa
Yaşam Babaannelerinizin Dantellerini Yeniden Sandıktan Çıkartacak 4 Harika Dantelli Dekor Fikri

Babaannelerinizin Dantellerini Yeniden Sandıktan Çıkartacak 4 Harika Dantelli Dekor Fikri

       0   HANDE ÇEVİKKOL      HANDE ÇEVİKKOL
dantelli dekor

Dantelli dekor fikirleri ile evde nostaljik esintiler

Babaannelerinizin evinde ya da çeyizlerinizde görmeye alışkın olduğunuz naftalin kokulu el emeği danteller yeniden trend oluyor. Hayatımızın her alanında yeniden kendini göstermeye başlayan eskiye dönüş trendi bu defa da dekorasyon modasını ele geçirmiş durumda. Vintage tarzın beğenilme oranının zirve yaptığı günümüzde evini kendi el emeği ürünler ya da nostaljik fikirler ile doldurmak isteyenlerin sayısı pek de az değil. Siz de dantelli dekor fikileri ve dantelleri nasıl değerlendirebileceğinizi gösteren örnekleri inceleyerek ilham alabilir, sandıkta terk ettiğiniz el emeği göz nuru dantellerin yeniden hayat bulmasını sağlayabilirsiniz.

Kavanozlarda danteller

dantel dekor


Matcha Çayı Sipariş

Dantelleri renksiz, şeffaf kavanozları canlandırmak için kullanmaya ne dersiniz. Dilediğiniz boyuttaki dantel ile dilediğiniz boyuttaki kavanozu kaplayabilir ve bu sayede yalnızca dantellere hayat vermekle kalmayıp kavanozları da değerlendirebilirsiniz. Bu kavanozlarla ne yapacağınızı bilmiyorsanız işin içine yaratıcılık katma vakti geldi demektir. Kavanozlarınızı dilerseniz içerisine yanan bir mum yerleştirerek ve dantel deliklerinden loş bir ışık huzmesinin çıkmasına izin vererek romantik bir aydıınlatma gerecine dönüştürebilir, dilerseniz ise içerisine ampul takarak daha da modern ve pratik bir aydınlatma gereci elde edebilirsiniz.

Eğer aydınlatmaya ihtiyacınız yoksa ya da bu fikri yeterince iyi bulmadıysanız kavanozlarınızı daha canlandırmak için çiçekleri kullanabilirsiniz. Onları içerisine birkaç çiçek yerleştirdikten sonra yan yana koymak ya da mutfak pencerenizin önüne dizmek evde tam bir nostalji havası estirecek.

dantel dekor

Farklı dantel fikirleri

dantel dekor


Matcha Çayı Sipariş

Dantelleri yalnızca eviniz için değil, aynı zamanda kendiniz için de kullanmanız gayet mümkün. Küçük metal aparatların içerisine kestiğiniz minik dantel parçalarını monte edin ve onların ne kadar harika birer takı tasarımına dönüştüğünü görün. Uç kısmına inci gibi boncuklar takarak daha da güzel görünmelerini de sağlayabilirsiniz.

dantel dekor

Dantelleri kanaviçe halkalarının içerisine yerleştirdikten sonra alt kısmına değişik kumaşlardan şeritler ekleyerek onları dekoratif birer kapı süsü olarak da kullanabilir, misafirlerinize renkli bir karşılama sunabilirsiniz.

Matcha Çayı Sipariş

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Matcha Çayı Sipariş
Bizi Takip Et

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg