Kapat

Dolabınızda Mutlaka Olması Gerekenler

Anasayfa Moda Dolabınızda Mutlaka Olması Gerekenler

Vücudunuzu kendiniz çok iyi tanıyorsunuzdur bundan eminiz ama biz sizlere yinede küçük, küçük tiyolar vermek istedik. Biz aslında modacı ya da ikon değiliz ama kendimizde kilolu olduğumuz için siz kiloluların sorunlarını çok iyi anlıyoruz.

Öyle manken gibi kızları gördüğünüz zaman nasıl iç geçirdiğinizin farkındayız. Ama bizim onlardan ne farkımız var bizlerinde üstüne her giydiğimiz yakışsın istiyorsak bazı ufak detaylara çok dikkat etmek zorundayız.

dolabinizda-mutlaka-olmasi-gerekenler

Mesela armut tipli bir vücut yapımız var isi neler yapmamız neler giyinmemiz gerekir bunları bilin istedik. Aslında koyu rengin hepimiz çok iyi biliyoruz o yüzden koyu renk demek istemiyorum burada sizlere sadece uçucu olamayan tok bir kumaşta her rengi deneyin diyorum.

Kalçalarınız çok geniş ise siz insanların kalçanıza bakmasını istemiyorsanız üstü işlemeli hafif göğsü açık bir bluzu ya da desenli bluzlar ile meraklı gözlerden kalçalarınızı saklayabilirsiniz.

İnsanlar üstünüzdeki bluz yüzünden direkt olarak sizlerin göğüs hizanıza bakacaklardır. Yine iri taşlarla süslenmiş bir kolyeyi tercih edebilirsiniz.

dolabinizda-mutlaka-olmasi-gerekenler

Kolyenizin şıklığına bakacakları için yine sizin kilolunuzun farkında olmayacaklardır. Uzun gömleklerden vazgeçmeyin diyoruz.

Herkesin vazgeçilmezi kot pantolon üstüne uzun bir bluz yine kalçalarınızı kapatmaya yardımcı olacaktır. Kumaş bir pantolonu tercih ettiyseniz şayet yüksel bel kesimli olanları almayı tercih edin.

dolabinizda-mutlaka-olmasi-gerekenler

Düşük bel sizin kilonuzun hep yanlardan dışarı taşmasını sağlayacak ve kilonuzu gözler önüne serilecektir. Dolabınızda olmazsa olmaz olarak bu kıyafetleri bulundurmakta her zaman fayda vardır.

 

Bir önceki yazımız olan Spor ve Beslenme Önemli başlıklı makalemizde Spor ile Beslenme İlişkisi hakkında bilgiler verilmektedir.

“Dolabınızda Mutlaka Olması Gerekenler” üzerine 1 yorum

  1. Nazan Dikmen says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bumerang - Yazarkafe