Kapat

Ender Saraç Ve Dukan Diyeti!

Anasayfa BESLENME Ender Saraç Ve Dukan Diyeti!

Bu yazımızda sizlere Ender Saraç beyin dukan diyetini anlatmaya çalışmak istiyorum. Diyet normalde hiç birimizin hoşuna gitmeyen bir kelime olsada zaman, zaman hepimiz kilo aldığımız zaman başvurduğumuz zayıflama yöntemlerinden biri haline gelmiştir.

ender-saracoglu-dukan-diyeti

Fazla kilolardan kurtulmak için yaptığımız bir uygulama. Son zamanlarda dukan diyeti diye bir diyet modası çıktı ki herkesin en çok sorulan diyetlerden biri haline geldi.

Bende oturdum ve sizlere bu diyetin ayrıntıların yazmaya karar verdim. Diyet protein ağırlıklı. İlk bir haftada 4 kilo vermeniz gerekiyor, bu diyetin içerisinde bulanan sadece şunlar var.

ender-saracoglu-dukan-diyeti

Süt, et, yumurta ve balık. 10 gün kadar yapacağınız bu dukan diyeti için tüm bu malzemeler sizlere yeterli geliyor. Su tüketimi bu diyette de çok önemli susuz kalmayın sakın.

Sebze günlerinizde ise dilediğiniz kadar sebze tüketme hakkına sahipsiniz. Özellikle Perşembe günleri protein ağırlıklı beslenmenizi öneriyor Saraçoğlu diğer günlerde sebze ile beslenmeye devam ediyorsunuz.

ender-saracoglu-dukan-diyeti

Yalnız tavuk ve hindi eti kullanacaksanız kesinlikle deriyi kaldırıp atmanızda fayda var. Yağda pişirmedikten sonra her türlü eti ve balığı tüketebilirsiniz.

Burada önemli olan haşlama ve yağsız ızgara. İsterseniz günde birkaç tane haşlanmış yumurta tüketebilirsiniz. Çünkü yumurta gün içerisinde sizleri oldukça tok tutacaktır. Baharatlar ve sirke istediğiniz kadar kullanma hakkını sahipsiniz.

ender-saracoglu-dukan-diyeti

Birde yoğurt kullanır iken içerisine yulaf atmanızı tavsiye ediyor bağırsaklarınız daha iyi çalışsın diye.

 

Bir önceki yazımız olan York Testi! başlıklı makalemizde York Testinin Ne Olduğu hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 Oy, Oy Ortalaması: 5,00
Kaydediliyor...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Sponsor

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg