Kapat

Erkeklerde Kilo ve Şıklık Stili

Anasayfa Moda Erkeklerde Kilo ve Şıklık Stili

Kilolu erkek olmak önemli değildir. Bazen kilolu erkekler aman zaten kilolarım var neden şık giyineceğim diye kendi kendilerine düşündükleri olur.

Konu hiç de öyle değildir. Yani insanın kendiyle ve hayatıyla barışık olması önemlidir. Bunun için günlük olarak, kendine özen göstermesi ve zaman ayırması gerekmektedir. Bu bir yaşam tarzı olacaktır.

erkeklerde-kilo-ve-siklik-stili

Göreceksiniz ki bir süre sonra nereden nereye gelmişsinizdir. Şıklık sadece sportif ve fit insanlara mahsus değildir. Herkes kendine yakışanı seçtiğinde şık ve güzel giyimli olur.

Yaklaşan yaz günlerinde öncelikle kafanızda nasıl giyinmeniz gerektiğine karar vermeniz uygun olacaktır. Bu kararı verdikten sonra zaten başlangıç yapmış oluyorsunuz.

erkeklerde-kilo-ve-siklik-stili

Göreceksiniz ki kararınız sonrasında etrafınızda da size bakışların değiştiğini ve sizle iletişime geçmek isteyen insan sayısının artığını hissedeceksiniz.
Öncelikle kıyafetlerinizin üstüne iyi oturmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Dar kıyafetler giydiğinizde çok fazla vücudunuzu sarararak kilolu bölgelerinizi gösterecek, bol kıyafetlerde sizi daha çok şişman gösterecektir.

Elbiselerde düz desenler ve koyu renkleri tercih ederek başlayabilirsiniz, ayakkabılarınızın şık olmasına dikkat etmelisiniz. Ayakkabılarınızın şık olması çok dikkat çekmektedir.

erkeklerde-kilo-ve-siklik-stili

Aksesuarlar kullanmaya özen gösterin, mendil, kravat, kol düğmesi, kemer gibi yardımcı aksesuarlar kombineyi tamamladığında çok daha göz alıcı olacaktır. Pilesiz pantolonlar tercih ettiğinizde bacaklarınızı kilolu göstermeyecektir.

erkeklerde-kilo-ve-siklik-stili

Blazer ceketlerdeki tercihlerinizden vazgeçmeyin. Boyunuz uzun değilse ayakkabı tabanının yüksek olmasına dikkat edin ve tabansız ayakkabı giymemeye özen gösterin.

 

Bir önceki yazımız olan Çekici bir Yüzünüz Varsa Dikkat! başlıklı makalemizde Çekici Bir Bayan Olmak İçin İpuçları hakkında bilgiler verilmektedir.

“Erkeklerde Kilo ve Şıklık Stili” üzerine 3 yorum

  1. Sumer Sokullu says:
  2. Nevin Yesilnil says:
  3. Aysegul Basturk says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bumerang - Yazarkafe