Kapat

Etek Seçimi Nasıl Olmalı?

Anasayfa MODA Etek Seçimi Nasıl Olmalı?

Sizler ben asla ne kadar kilom olursa olsun etek ten vazgeçmem diyorsanız sizlerin etek boylarına ve modellerine de bir göz atalım istedik.

Etek alırken siz kilolu bayanlar genelde hep tek tip etek seçmek zorunda kalırsınız. Ama bizim sizlere söylemek istediğimiz artık tek bir modele bağlı kalmadan istediğiniz renkte ve güzellikte model seçimleri olacaktır.

etek-secimi-nasil-olmali

Hazır giyim de tarzınızı yansıtacak bir etek veya bluz bulamıyorsanız hiç durmayın hemen bir kumaş alın ve aklınızda olan modeli bayan terzisine götürüp diktirin.

Bu yıl renkler aldı başını gidiyor. Renklere de bahar havası geldi diye düşünüyorum. Siz sevgili kilolu bayanlarında artık bu güzel havalara eşlik etme vakti geldi.

etek-secimi-nasil-olmali

Kalçanız daha büyük bel kısmınız daha ince ise diz hizasına kadar düz alt uçları hafif pileli etekler tam sizlere göre olacaktır.

Kumaşınızın toklu yani diri bir kumaş olması çok önemli, ince kuşak etekler sizlerin tam bedeninizi saracağı için özellikle kilonuz göz önüne serilecek ve siz insanların bakışlarını hiç sevmeyeceksiniz.

etek-secimi-nasil-olmali

O yüzden biz siz kilolu bayanlara sürekli tok kumaş diyoruz. Üst kısmınıza yine bol bir gömlek ya da önü taşlı bir bluz ile kombin edebilir ya da sade bir bluza iri taşlı bir kolye ile göz önüne çıkabilirsiniz.

Biz kilolu bayanlara genelde hafif topuklu bir ayakkabı öneriyoruz ama siz istiyorsanız dolgu topuklu bir ayakkabıda alabilirsiniz dolgu topuk yeni modellerde harika.

 

Bir önceki yazımız olan Diyette Bitkilerin Önemi Büyük! başlıklı makalemizde Bitkilerle Diyet Yapmak hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 Oy, Oy Ortalaması: 5,00
Kaydediliyor...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Sponsor

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg