Kapat

Fazla Kiloları Gizlemek için 4 Öneri

Anasayfa Moda Fazla Kiloları Gizlemek için 4 Öneri

Pek çok kadının korkulu rüyası fazla kilolarının olmasıdır. Bu sebepten ötürü de pek çok kadın gün içerisinde giymiş oldukları kıyafette küçük değişiklikler yapmakta ve bu sayede de kusurlarını gizlemektedir. Kıyafetlerle kusurları gizlemek en baştan beri modanın bir amacı olmuştur. Bu sayede kadınlar, görülmesini istemedikleri bölgeleri saklarken, güzel bölgelerini de ön plana çıkartabilirler.

Asimetrik Detaylar: Asimetrik detaylar vücudunuzdaki birçok bölgenin gizlenmesinde size yardımcı olabilmektedir. Basen probleminiz varsa, son derece şık bir kalem eteği üst tarafı bol alt tarafı ise daracık olmak şekilde giyinebilir ve kusurlu bölgenizi kamufle edebilirsiniz. Bu sayede eteğin şeklinden dolayı bol bir görüntü olduğu ortaya çıkabilir.

İspanyol Paçalar: Bir görünüp bir ortadan kaybolsa da, İspanyol paçalar kusurları gizlemek için tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Bu sayede bacaklarınızın kalınlığını gizlemeniz mümkün.

Ceketler ya da Bolerolar: Göbek problemi olan ya da bel bölgesinde ciddi bir yağlanma yaşayan kadınların en çok tercih ettiği kıyafetler arasında ise hırkalar, ceketler ve bolerolar gelmektedir. Hanımlar bu sayede hem bel bölgelerini hem de bel çevresindeki fazla kilolarını da saklayabilirler.

Yüksek Topuklar: Yüksek topuklu ayakkabılar da boyunuzu daha uzun göstereceğinden ötürü kilonuzu saklamak için başarılı bir yöntem olarak değerlendirilebilir. Üzerine giyeceğiniz doğru bir kombinle, daha uzun ve daha zayıf görünmeniz mümkündür.

Hızlı şekilde kilo vermek konusundan bahsetmiş olduğumuz başlığımız ‘Kilo Vermek için 4 Fitness Önerisi’’ başlıklı yazımızı da okuyabilir, fikirlerinizi belirtebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan da bizi takip ederseniz memnun oluruz.

 

Facebook İle Yorum Yap

“Fazla Kiloları Gizlemek için 4 Öneri” üzerine 27 yorum

 1. Ergem Yalman says:
 2. Turkmen Tuncel says:
 3. Gurbuz Sevim says:
 4. Asli Avci says:
 5. Busra Toraman says:
 6. Saygi Tandogan says:
 7. Aydogan Yilmaz says:
 8. Sultan Akbulut says:
 9. Beyhan Ozkok says:
 10. Gediz Caglayan says:
 11. Tansu Adem says:
 12. Guzel Avci says:
 13. Ornek Binay says:
 14. Aysen Dagdelen says:
 15. Hayat Kizil says:
 16. Ornek Akkas says:
 17. Anonim says:
 18. Veysel Efendi says:
 19. Busra Toraman says:
 20. Tumay Sezen says:
 21. Gokay Yavuz says:
 22. Yelda Avni says:
 23. Asa Mehmet says:
 24. Idil Kazak says:
 25. Aydogdu Bozkurt says:
 26. Sevda Eren says:
 27. Ak Ocalan says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bumerang - Yazarkafe