Kapat

Gerçek Zayıflama Hikayesi İle Hayatınıza Sizde Yön Verin!

Anasayfa Başarı Hikayeleri Gerçek Zayıflama Hikayesi İle Hayatınıza Sizde Yön Verin!

GERÇEK ZAYIFLAMA HİKÂYESİ İLE HAYATINIZA SİZDE YÖN VERİN

Kilolu olmak kader olmadığını unutmayın ve bununla savaşabileceğinizi bir an olsun aklınızdan çıkarmayın. Tüm çabalara rağmen hala kilo veremediyseniz ve umudunuz tükendi ise gerçek hikayeler ile tekrar ayağa kalkın. Ciddi kilosu nedeni ile sosyal hayattan soğuyan, Meltem hanım beğendiği kıyafetleri giyememekte ve kendini bu yüzden mutlu hissedememekteydi.

Aşırı kilo ya da obezite sağlık sorunlarını da beraberinde getirdiğini bilen Meltem hanım karar verdi ve tam 20 kilo zayıflayarak eski günlerine geri döndü. Peki, bunu nasıl yaptı nelere dikkat etti biraz sizin için bunları açalım.

 Kilo Vereceğinize İnanın

Kendinize bir söz verin ve bunu her gün sık sık tekrarlayın. Aynanın karşısına geçerek konuşabilir ya da yataktan kalktığınızda okuyabileceğiniz bir not kağıdını en dikkat çeken yere koyabilirsiniz. İnanmak kilo verme de en önemli dostunuz olacaktır bunu sakın unutmayın. Canı her sıkıldığında atıştıran ve bir şeyler yiyen meltem hanım en önemli tavsiye olarak kilo vereceğinize inanmanız gerektiğini söylüyor. Unutmayın siz istemedikten ve inanmadıktan sonra en iyi doktorlar bile size kilo verdirtemez.

 Nelere Dikkat Etmelisiniz ve Neler Yapmalısınız?

Su kilo verme de en önemli yardımcınız olacak ve mümkün olduğu kadar ılık ya da sıcak su içmeye önem gösterin. Tere tohumu alabilir ve bunu tüketebilirsiniz. Bu kilo vermeyi hızlandırmakta ve bağırsakları çalıştırmaktadır. Krom içerikli yiyecekler tüketebilirsiniz. Krom, açlığı yatıştırma özelliği olması nedeni ile tüketimi azaltmada yardımcı olacağını Meltem Hanım yaşayarak test etmiş. Her sabah sıcak  limonlu suyu aç karnına içerek tüketmek zayıflamanıza yardımcı olacak bir diğer detaydır. Sakızın faydalarını birçoğunuz duymuştur ancak salyangoz sakızı sabah ve akşamları zayıflama etkisi olması nedeni ile zayıflamayı hızlandıracaktır.

Yağsız peynir tercih edin. Tost yapacaksanız yağ kullanmayın ve yağsız peynirle kepekli ekmeği kullanarak yapabilirsiniz. Zeytin yemek için de mutlaka zeytinleri sudan geçirin. Kuru kayısı yiyebilirsiniz bu metabolizmayı hızlandırır. Protein kilo vermede metabolizmayı hızlandırdığı için balık, tavuk ya da yağsız tarafından kırmızı eti tüketebilirsiniz. Bunların yanına ise bezelye ve mısır sos ve yağ olmadan salatasını tüketebilirsiniz. Öğlen yemeği gibi akşamı da geçirebilirsiniz.

Önce inanmak ve sonrasında düzenli beslenme ile zayıflamak mümkün. Bunu Meltem hanım yaptı ve 20 kilo verdi sizde kendinizle barışı olun ve kendinize inanın. Beslenmenin önemli olmasının yanında spor da çok önemlidir. Düzenli spor ile zayıflamak imkansız değil ve bunu sizde başarabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Mide Balonu Operasyonu Ameliyatla Mı Olur? başlıklı makalemizde Mide Balonu Operasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Değerlendirme,Puan Ortalaması: 5,00
Loading...
FACEBOOK İLE YORUM YAP
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Sponsor

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg