Hangi Kadın Güzel Olmak İstemez Ki?

Hangi Kadın Güzel Olmak İstemez Ki?

Her kadın, olduğundan daha güzel görünmek ister. Bunun için başvurduğu yöntemlerden biri de, estetiktir. Vücudunun bir bölgesinden memnun olmayan bir kadın, ufak müdahaleler sayesinde kendisini daha iyi hissediyor.
Diyelim ki, vücudunuzdaki orantısızlıktan şikayetçisiniz. Bunun sebebi kilonun belli bir noktada toplanması, gebelik sonrasında oluşan sarkmalar, kendi kendinize bilinçsizce yaptığınız diyetler sonucu meydana gelen çatlamalar ve gevşemeler olabilir.

hangi-kadin-guzel-olmak-istemez-ki-2

Aynı zamanda istediğiniz kilo da olmanıza rağmen, orantısızlıklar sizi rahatsız edebilir. Vücut şekillendirme ameliyatları, kişinin özelliklerine göre belirleniyor. Vücutta deforme olan bütün bölgeler dikkate alınıp, inceleniyor. Ve genellikle tek seansta çözüme ulaşılıyor.

En çok müdahale edilen bölgeler bel ve popo oluyor. Buradan fazla yağlar alınıyor ve bölgeye hacim veriliyor. Bunun dışında en çok tercih edilen uygulamalar meme bölgesini toparlama ve karın gerdirme oluyor.

hangi-kadin-guzel-olmak-istemez-ki-2 Ameliyat sonrasında ise hastalara korse giydiriliyor. Bu korseler, üç hafta boyunca kullanılıyor. Ameliyat geçiren hastalar ise bir gün ya da iki gün hastanede kalıp, taburcu ediliyorlar. Sonrasındaki günler ise, oldukça basit ağrı kesiciler ile kontrol altında tutuluyor.
Doğum yapan kadınlarda, eğer vücutlarındaki deformeden şikayetçiyse, tek seansta çözüm bulunabiliyor. Gebelik sonrası memelerin sarkıyor olması, karında meydana gelen gevşeme ve çatlaklara kısa sürede müdahale edilebiliyor.

 

Bir önceki yazımız olan Obezite Bağımlılık Mı? başlıklı makalemizde Obezite Nedenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

YAZAR HAKKINDA

Emine Bayraktar Aba Emine Bayraktar Aba Obezitehaber.com İçerik Editörü.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. selamlar sayın obezite haber yöneticileri, Balıkesir deki obezite ameliyatı yapan doktorları nereden öğrenebilirim yardımcı olur musunuz?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

Bumerang - Yazarkafe
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2017-05-17 23:06:18
Birgen Kivanc: 15 bin tl ödedim.
2017-05-16 00:05:18
2017-05-16 00:03:59
2017-05-15 20:47:17
Hocam benim kilom 160 mide amaliyatı olmak istiyorum ama maddi durumum yok neyapa bilirim bana yardımcı olabilirmisini şimdiden teşekkür ederim: Yorumunuz
2017-05-13 19:33:16

Tüp Mide Ameliyatı

Obezite Cerrahisi

Mide Küçültme Ameliyatı

Obezite Ameliyatı Şehirler Ve Doktorlar