Kapat

Hangi Kadın Güzel Olmak İstemez Ki?

Anasayfa ESTETİK Hangi Kadın Güzel Olmak İstemez Ki?

Her kadın, olduğundan daha güzel görünmek ister. Bunun için başvurduğu yöntemlerden biri de, estetiktir. Vücudunun bir bölgesinden memnun olmayan bir kadın, ufak müdahaleler sayesinde kendisini daha iyi hissediyor. Diyelim ki, vücudunuzdaki orantısızlıktan şikayetçisiniz.

Bunun sebebi kilonun belli bir noktada toplanması, gebelik sonrasında oluşan sarkmalar, kendi kendinize bilinçsizce yaptığınız diyetler sonucu meydana gelen çatlamalar ve gevşemeler olabilir.

hangi-kadin-guzel-olmak-istemez-ki

Aynı zamanda istediğiniz kilo da olmanıza rağmen, orantısızlıklar sizi rahatsız edebilir. Vücut şekillendirme ameliyatları, kişinin özelliklerine göre belirleniyor. Vücutta deforme olan bütün bölgeler dikkate alınıp, inceleniyor.

Ve genellikle tek seansta çözüme ulaşılıyor. En çok müdahale edilen bölgeler bel ve popo oluyor. Buradan fazla yağlar alınıyor ve bölgeye hacim veriliyor. Bunun dışında en çok tercih edilen uygulamalar meme bölgesini toparlama ve karın gerdirme oluyor.

hangi-kadin-guzel-olmak-istemez-ki Ameliyat sonrasında ise hastalara korse giydiriliyor. Bu korseler, üç hafta boyunca kullanılıyor. Ameliyat geçiren hastalar ise bir gün ya da iki gün hastanede kalıp, taburcu ediliyorlar. Sonrasındaki günler ise, oldukça basit ağrı kesiciler ile kontrol altında tutuluyor.
Doğum yapan kadınlarda, eğer vücutlarındaki deformeden şikayetçiyse, tek seansta çözüm bulunabiliyor. Gebelik sonrası memelerin sarkıyor olması, karında meydana gelen gevşeme ve çatlaklara kısa sürede müdahale edilebiliyor.

 

Bir önceki yazımız olan Fatmagül Tuna 6 Ayda Toplam 35 Kilo Verdi! başlıklı makalemizde Fatmagül Tuna ‘nın Hikayesi hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 Oy, Oy Ortalaması: 5,00
Kaydediliyor...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Sponsor

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg