Kapat

Hayata Kilolarınız ile Gülümseyin

Anasayfa SPOR Hayata Kilolarınız ile Gülümseyin

Günümüzde dikkat ederseniz kilo ile boğuşan birçok bayan arkadaşımız ev hanımları arasından çıkıyor. Sanki spor ile ev hanımı birbirine yakışmıyor diye bir kavram var siz kilolu bayanların aklında.

Hayır! Sağlıklı bir yaşam herkesin hakkı olduğu kadar evde oturan sevgili kilolu bayanlarında hakkı onlarda istedikleri gibi bir spor merkezine gidip spor yapabilirler.

hayata-kilolariniz-ile-gulumseyin

Bizce yapsalar da daha iyi olacak çünkü bedenlerimiz artık bu kadar çok vücudumuzda birikmiş yağı kaldırmıyor ve her türlü hastalığa davetiye çıkartmaya başladı.

Biz kilolu insanlar için çok uygun spor dalları var. Mesela yürüyüş bantları, haftada 3 gün yapacağımız bu yürüyüş bandı üzerindeki hareketlerle bizlerde istediğimiz sağlıklı görünüme sahip olabiliriz.

hayata-kilolariniz-ile-gulumseyin

Bu yürüyüş bandı sporu ile birlikte birde diyet yaparsak daha rahat olacaktır. Şayet diyet yapmaya karar verdiyseniz kesinlikle bu bir spor dalında beraberinde getirsin ki kilo vermeniz daha sağlıklı bir hale gelsin.

Ama çok uğraşıyorum her yolu denedim ama bir türlü kilo veremedim diyen gruptaysanız o zaman sizlerde isterseniz bir cerrahi müdahale ile kilo vererek bu dertten kurtulabilirsiniz.

hayata-kilolariniz-ile-gulumseyin

Artık ülkemizde çok ünlü mide küçültme ameliyatları yapan doktorlarımız var bu doktorlarımızdan birini seçerek istediğiniz kiloya düşebilir isteğiniz hayalinizi yeniden sağlıklı bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Secimi artık sizlere bırakıyoruz. Ya spor yaparak zayıflayın ya da cerrahi müdahale ile zayıflayın ama sağlıklı kalın ki hayat sizlere hep gülümsesin.

 

Bir önceki yazımız olan Dolabınızda Mutlaka Olması Gerekenler başlıklı makalemizde Dolapta Eksik Olmaması Gerekenler hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 Oy, Oy Ortalaması: 5,00
Kaydediliyor...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Sponsor

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg