Kapat

İbrahim Saraçoğlu Lahana Kürü

Anasayfa BESLENME İbrahim Saraçoğlu Lahana Kürü

Bildiğiniz gibi lahananın sağlık ve güzellik için etkileri oldukça fazla. Cilt problemlerini düzeltmek, baş ağrısını azaltmak, astım bronşit gibi sindirim rahatsızlıklarını tedavi etmek, ülserleri iyileştirmek, kan dolaşımını düzenlemek, bağırsak kanseri, akciğer kanseri, mide ve kolon kanseri başta olmak üzere diğer ciddi hastalıklara şifa olmak gibi saymakla bitmeyen mucizevî faydaları var. Ve tabi ki güzelliğiniz aynı zamanda sağlığınız için gerekli olan başlıca zayıflama yöntemlerinden de biri aynı zamanda lahana.

Toksin atma ve vücuttaki ağır metalleri atma özelliği sayesinde hem sağlığa kavuşup hem de fazla kilolarınızdan rahatça kurtulabilirsiniz. Bu muhteşem yöntemi Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun özel zayıflatıcı lahana kürü ile uygulayabilirsiniz.

ibrahim-saracoglu-lahana-kuru

 

Lahana Kürü Hazırlanışı

Yarım litre suyu kaynatıp daha sonra kaynattığınız bu suya yaklaşık 5-6 tane beyaz lahana yaprağını koyun. Ve 10-15 dakika hafif ateşte pişirin. Hazırladığınız bu kürü sabah ve akşam olmak üzere aç veya tok karına bir su bardağı içebilirsiniz.

Kürü 5 gün bu şekilde uygulayıp daha sonra 3 gün ara verin. Sonrasında tekrar 5 gün daha uygulayın. Toplamda 10 gün kullanmış olun ve mutlaka kürünüz taze olmalı, bir kere hazırlayıp her seferinde aynı kürü içmeyin. Her seferinde taze olarak hazırlayın. Aksi takdirde faydasını göremezsiniz. Bu toksin atıcı ve zayıflamaya yardımcı kürü yılda 3-4 kez yine aynı şekilde 10 günlük periyotlarla uygulayabilirsiniz. Düzenli ve doğru uygulandığı takdirde muhteşem değişimi mutlaka görebileceksiniz. Üstelik kilolarınızdan kurtulurken bazı diğer yöntemler gibi aç kalmazsınız.

 

Bir önceki yazımız olan Mide Balonu Operasyonu Ne Kadar Sürer? başlıklı makalemizde Mide Balonu Operasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Sponsor

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg