Kapat
  • PAYLAŞ

İbrahim Saraçoğlu Tilya Kürü

Anasayfa BESLENME İbrahim Saraçoğlu Tilya Kürü

Tilya, halk arasında ıhlamur çiçeği ismiyle bilinir. Ihlamur ağaçlarında, haziran-ağustos dönemlerinde açan beyazımsı-sarı renge sahip etkili ve güzel kokulu çiçektir.

Tilya Kürü Nedir?

Profesör Dr. İbrahim Saraçoğlu yağ yaktıran ve zayıflatan tilya kürü kullanarak fazla yağlarınızdan kolayca ve sağlıklı bir biçimde kurtulmanıza fayda olacağını belirtiyor.

Sağlıklı bir şekilde kilo vermek sağlıklı olarak yağ yakmakla mümkün olur. İbrahim Saraçoğlu tilya kürü sağlıklı yollarla yağ yakmanıza faydalı olacak bir kürdür.

Tilya Kürü Nedir?

Tilya Kürü Malzemeleri

  • 10 gr ıhlamur
  • 10 gr kuşburnu
  • 5 gr altın otu

Tilya Kürünün Hazırlanışı Yapılışı

Kaynamakta olan 750 gr su içerisine 10-12 tane arası kuşburnunu, 2 tutam ıhlamuru ayrıca son olarak 1 tutam altın otunu ekleyerek yaklaşık olarak 8-9 dk arasında kaynatın. Daha sonra ise içebileceğiniz bir kıvama gelmesini sağlayarak ılıdığı zaman süzebilirsiniz.Hazırladığınız tilya kürünü gün boyunca en az 6 saat aralıkla içmeye çalışın. Yukarıdaki malzemelerle ve 750 gr su ile hazırlamış olduğunuz kürün yarısını içtikten sonra diğer yarısını içmek için en az 6 saat bekleyin. Araya saat farkı koyarak faydasını daha iyi almış olacaksınız. Hazırladığınız kürü günün istediğiniz vaktinde tüketebilirsiniz. Ancak metabolizmanızın daha aktif olduğu gündüz ve hareketli vakitlerinde tüketirseniz daha iyi sonuçlar elde edersiniz. Dikkat etmeniz gereken ise kürü 6 saat aralıklarla kullanmaktır. Tilya kürü yağ metabolizmanızı düzenleyerek yağ yakmanıza dolayısıyla kilo vermenizi sağlayacaktır.

Tilya Kürü Faydaları

Tilya Kürü Yardımıyla Ayda Kaç Kilo Verilebilir?

Kilo vermek bünyeden bünyeye farklılık göstermektedir. Ancak tilya kürü ile ayda  7-8 kilo zayıflamanızı sağlayacaktır. Fakat bu zayıflama değişiklik gösterebileceği için bazı kişilerde 3-4 kiloya kadar düşmektedir.

Ayrıca kürün bir ay sürecinde kesintisiz olarak uygulamanız gerekmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Linet, Nasıl 35 Kilo Verdiğini Açıkladı.. başlıklı makalemizde Linet’in Nasıl Kilo Verdiği hakkında bilgiler verilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg