Kapat

İbrahim Saraçoğlu’nun Limon Kürü

Anasayfa BESLENME İbrahim Saraçoğlu’nun Limon Kürü

Zayıflamaya faydası olan kürlerin başında limon kürü gelmektedir. Uzman Doktor İbrahim Saraçoğlu tarafından fazla kilolarından kurtulmak için verilen limon kürü düzenli kullanıldığında zayıflamaya etkili olmaktadır.

Limon kürü içerisinde neler mevcut ve bunlar nasıl hazırlanır kısaca değinelim.

Maydanoz Limon Kürü İçin Malzemeler

1-     15-16 saplarıyla hormonsuz maydanoz

2-     1 limon suyu

3-     ½ su bardağı su

ibrahim-saracoglunun-limon-kuru

Maydanoz Limon Kürünün Yapılışı

Fazla kilolardan kurtulmanın farklı yollar ve yöntemleri vardır ve bu yöntemlerden en etkili yollardan biri olan limon kürü nasıl yapılır bakalım. Saplı maydanozları, limon suyunu ve klorsuz suyu koyup blenderden geçirerek istenilen kıvamı elde edebilirsiniz. Elde edeceğiniz kıvamın yeşil suyu sabahları aç karnına kahvaltıdan 10-15 dk önce için. 15 gün içtikten sonra 3-4 gün ara verin ve 15 günlük bir kür daha yapın.

ibrahim-saracoglunun-limon-kuru

Maydanoz Limon Kürünün Faydaları

1-     Yağ yakıcıdır.

2-     Karaciğer yağlanmasına faydalıdır.

3-     Deri altında iltihaplanma varsa onu atar.

4-     Cildi parlak ve genç gösterir.

5-     Hepatit b ve c hastalarının kullandığı ilaçlar karaciğerde yağlanmaya neden olur. Bu ilaçları kullananlar içinde çok iyi etki eder.

Kürleri hazırlayarak fazla kilolarınızdan kurtulmak mümkün olsa da sadece kür tek başına faydalı olamaz. Spor yaparak ve fazla besin tüketmekten uzak durarak kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Hızlı ve etkili kilo vermek içinde faydalı olan kürleri dikkate alarak düzenli tüketerek fazla yağlarınızın erimesinde hızlı yol kat edebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Mide Balonu Kimlere Uygulanır başlıklı makalemizde mide balonu operasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 Oy, Oy Ortalaması: 5,00
Kaydediliyor...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Sponsor

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg