Kapat

Bu Önerilerle İlişkinizi Yeni Baştan Yaratın

Anasayfa Yaşam Bu Önerilerle İlişkinizi Yeni Baştan Yaratın
ilişkiyi düzeltme

ilişkiyi düzeltme sırları bu önerilerde gizli

İlişkinizde sorunlar yaşamanız normal, ancak durum sizlere ilk günleri özletecek ve ayrılığı düşündürecek kadar ileri gittiyse belki de bazı konularda çaba sarf etmenin ve yeni taktikler denemenin vakti geldi. Taktik dendiğine bakmayın, ilişkinizi canlılık ve renk katacak birkaç sürpriz kadar basit her şey aslında. Birbirinizi ne kadar sevdiğinizi hatırlatmak ve ilişkiyi düzeltme çabasında olmak eminiz faydalarını göreceğiniz önerilerle çok daha kolay olacak. Uzman Klinik Psikolog Mehmet Başkak, gündelik yaşamda birçok insanın kolayca uygulamasının mümkün olduğu ve ilişkinizi sağlam temellere oturtmanızı sağlayacak öneriler ile karşınızda.

ilişkiyi düzeltme

Telefon tuzağı

Akşam yemeklerinden romantik manzara izleme anlarına kadar o telefonlar ellerinizden düşmüyorsa en önemli sorunlardan birini bulduk demektir. Telefonunuzu kapatmanın, sosyal medyadaki yapay mutluluklar yerine kendi gerçek mutluluğunuza odaklanmanın vakti geldi. Birbirinizden uzakta olduğunuzda mesajlaşmak için telefonu elinize almanızda sorun yok, ancak bir kızgınlığınızı mesaj yerine sakin bir konuşma ile çözmenin çok daha sağlıklı olduğunu da unutmayın.

Aynı anda uyumaya

Sevdiğiniz kişi ile birlikte gün içinde birbirinizi yeterince görmemekten, baş başa yeterince vakit geçirememekten dert yanıyorsanız, uyku saatlerini unutmamalısınız. Çoğu çift farklı saatlerde yatağa giriyor ve bu aralarında bir sorun teşkil etmese de büyük bir paylaşım alışkanlığının ıskalanmasına yol açıyor. Sarılın, birbirinize iyi geceler dileyin, birlikte uyumanın rutine binmek yerine her zaman mutluluk veren bir olay olduğunu hatırlatın.

Sadece bir fincan kahve

İlla ona büyük sürprizler ya da pahalı hediyeler sağlamanıza gerek yok. Sabahları bir sandviç hazırlamak ya da akşamları o söylemeden bir kahve ikram etmek oldukça keyifli olabilir.

ilişkiyi düzeltme

Geçmişe dönün

Geçmişteki hep kötü anılarınıza dönecek değilsiniz. İlk tanıştığınızda yaptığınız çocukça, çılgınca ve neşeli anılardan bahsetmeye çalışın.

Ter dökün

Birlikte yürüyüşlere çıkmak, bisiklet sürmek gibi ter döktüren hızlı egzersizler yapın. Bu bireysel olarak daha iyi hissetmenizi sağlarken karşınızdakiyle de yakınlaşmanızı sağlayacak.

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Sesim Kötü Diye Üzülmeye Ses Estetiği ile Son ile sesinizi değiştirmenize olanak sağlayan estetik ameliyatların detaylarını öğrenebilir, yorum yaparak ve bizi sosyal medya hesaplarından takip ederek destek olabilirsiniz.

Facebook İle Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bumerang - Yazarkafe