Kapat
  • PAYLAŞ
  • avatar
  • 60.515

İnce Gösteren Kıyafet Hileleri

Anasayfa
MODA İnce Gösteren Kıyafet Hileleri

Kilolu kadınlar hep bir sihir olsa da ince görünsek diye düşünürler. Hep daha ince görünmek isterler. Daha ince görünmek için de pek çok hile yapılabilir. Öncelikle kiloları saklamak için bol kıyafetler giymek sizi olduğunuzdan çok daha iri gösterecektir. Bol kıyafetlerden kaçınmalısınız. Bol giysilerden kaçmak demek tabi ki dar giyinin anlamına da gelmiyor. Dar kıyafetler de zarif durmayacaktır. Vücuduna çok yapışmayan ancak bol da olmayan kıyafetler tam size göre. Vücudunuzu iyi tanımalısınız. Vücut orantınızı iyi bilmelisiniz. Kilo dağılımına göre kıyafet seçmek her zaman sizi daha zarif gösterir. Bol kıyafetler daha kilolu gösterdiği gibi sizi bakımsızmış gibi de yapabilir.

Vücut hatlarınızı ortaya çıkartan giysileri giymekten çekinmeyin sadece çok dar kıyafetleri seçmemeniz yeterli olacaktır.

Elbise giyecekseniz kesinlikle vücuda tam oturan değil sanki bir beden büyükmüş gibi duran kıyafetleri seçebilirsiniz. Elbisenizin altına giyeceğiniz ayakkabı ve çorap da zerafetinizi etkileyecek faktörlerdendir. Çorabınız desenli olmamalıdır büyük puanlı, baklava desenli çoraplar bacaklarınızı olduğundan da kilolu gösterir. Bunun yerine koyu zemin üzerinde boyuna çizgili çoraplar bacaklarınızı hem daha zarif hem de daha uzun gösterir. Parlak çoraplardan da kaçınmalısınız bu çoraplar ile de bacaklarınız çok ortaya çıkabilir. Çoraplarda koyu renkleri tercih etmeniz uygun olacaktır.Korse kullanabilirsiniz. Özellikle basen ve karın için korseler hayat kurtarır. Korse vücudu daha derli toplu gösterir. Balenli bütün korse ya da karnı da içe alan model korseler kilolu kadınlar için zarif giyim tarzında tercih edilmeli. Kullanacağınız aksesuarlar da önemlidir. Örneğin inci bir kolye hem dekoltenizi derin gösterecek hem daha şık gösterecek hem de dikkatleri sorunlu bölgelerden uzak tutacaktır.  Sade bir makyaj ile de şıklığınızı tamamlamanız önerilir.

Obezite ile mücadelede etkili tekniklerden bahsettiğimiz Obeziteden Kurtaran Cerrahi Teknikler başlıklı yazımız da faydalı olabilir. Sosyal medya hesaplarımızı da takip edebilir, öneri, yorum ve fikirlerinizi bize bildirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg