İnternet Üzerinden Satılan Zayıflama Çaylarına Dikkat!

İnternet Üzerinden Satılan Zayıflama Çaylarına Dikkat!

Kilo sorunu yaşayan kadın ve erkeklerin bitkisel yöntemleri de denemesi sıkça rastlanan bir durumdur. Özellikle zayıflama için internet üzerinden oldukça farklı ürünler satılmaktadır.

Bunlar arasında en çok tercih edilen ürünlerden birisi de zayıflama çaylarıdır. Zayıflama çayları sağlık bakanlığı tarafından da incelenmiştir. Özellikle zayıflama çayını kullanırken sağlığınızdan da olmamak için bakanlıkların uyarılarını da dikkate almalısınız.

Sağlık bakanlığı yapmış olduğu duyurular ile internet üzerinden satılan zayıflama çaylarının sağlığınız için tehdit içeren maddeleri barındırdığını söyleyebiliriz.

internet-uzerinden-satilan-zayiflama-caylarina-dikkat

İlaç kullanmaktan çekinenlerin genellikle zayıflama çaylarına yönelmesi ile para tuzağı kuranlar sizlerin sağlığınızı önemsemeden ilaçlardan daha riskli maddeleri bu zayıflama çaylarında da kullanmaktadır.

Özellikle içeriği belli olmayan zayıflama ürünlerini kesinlikle almamalısınız. Uzman bir doktor eşliğinde kilo sorununuzu kontrol edilerek tedavi ettirmeniz sağlığınız için en sağlıklı zayıflama yöntemidir.

internet-uzerinden-satilan-zayiflama-caylarina-dikkat

Özellikle zararlı olarak kimyasal içerikleri barındıran bu zayıflama çayları dünya genelinde de yapılan duyurular ile sizlere ulaşması engellenmeye çalışılmaktadır.

Doğal veya tamamen bitkisel adı altında reklamları yapılarak sizlere satılan zayıflama ürünlerinin aslında hepsinin içeriğinde zararlı ve kanser yapıcı kimyasal maddelerin bulunması ani kalp krizlerine de sebep olabilmektedir.

internet-uzerinden-satilan-zayiflama-caylarina-dikkat

Obezite veya kilo sorunu gibi rahatsızlıklarınız için sadece bu alanda sizlere tıbbi olarak en sağlıklı yönlendirmeyi ve tedaviyi uygulayacak olan doktorunuz ile iletişime geçmelisiniz. Böylece hem sağlıklı beslenme yöntemlerini kendinize kazandırarak herhangi bir hayati risk taşımadan sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Obezite Türkiye’de Salgın Hastalık Gibi İlerliyor başlıklı makalemizde Obezite ve Salgın Hastalık İlişkisi hakkında bilgiler verilmektedir.

YAZAR HAKKINDA

Emine Bayraktar Aba Emine Bayraktar Aba Obezitehaber.com İçerik Editörü.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. Mide küçültme ameliyatları sonrasında beslenme nasıl oluyor? Çalışan biriyim iyileşme nasıl oluyor?

  2. tüp mide ameliyatı olanların beslenme düzeni nnasıl olmalı? neler yemeli neleri yememeli.

  3. Devlet hastaneleri tüp mide ameliyatını, mide kelepçesi ameliyatını, mide küçültme ameliyatlarını yapıyor mu??

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

Bumerang - Yazarkafe
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2017-05-17 23:06:18
Birgen Kivanc: 15 bin tl ödedim.
2017-05-16 00:05:18
2017-05-16 00:03:59
2017-05-15 20:47:17
Hocam benim kilom 160 mide amaliyatı olmak istiyorum ama maddi durumum yok neyapa bilirim bana yardımcı olabilirmisini şimdiden teşekkür ederim: Yorumunuz
2017-05-13 19:33:16

Tüp Mide Ameliyatı

Obezite Cerrahisi

Mide Küçültme Ameliyatı

Obezite Ameliyatı Şehirler Ve Doktorlar