• 530.201

Kilo Alan Bu Ünlüler Yeni Görüntüleri ile Görenleri Şaşkına Çeviriyor

Anasayfa
MAGAZİN Kilo Alan Bu Ünlüler Yeni Görüntüleri ile Görenleri Şaşkına Çeviriyor
0  
kilo alan ünlüler

Kilo alan ünlüler görenleri şaşırtıyor

Kilolar neredeyse tüm kadınların ortak düşmanı. Ancak sürekli göz önünde bulunan ve görüntüsü ile adeta birer ikona dönüşen dünya yıldızları için bu durum daha da büyük öneme sahip. Gençliğinde sahip olduğu etkileyici fiziğin ardından şimdilerde aldığı kilolar ile adından bahsettiren ve oldukça hızlı bir şekilde kilo alan ünlüler, görenleri gerçekten şaşkına çeviriyor.

Britney Spears

Bir dönem aldığı kilolar ile en çok gündeme gelen insanlardan biri olan dünyaca ünlü pop yıldızı Britney Spears 18 yaşında yaptığı ani çıkışının ardından birçok sansasyon ile sık sık adından bahsettirdi. Ancak hala yaşının gençliğine rağmen birden çok kez anne olmasının da etkisi ile hızlı bir şekilde kilo alan Spears, sahne kostümleri konusunda hala iddiasını koruyor diyebiliriz.

kilo alan ünlüler

Christina Aguilera

Genç yaşta kilo alması ile gündeme gelen bir diğer pop yıldızı olan Aguilera, kırmızı deri taytlarına aldığı kilolardan sonra veda etmiş gibi görünüyor. Aldığı kiloları uzun ve kabarık saçları, korse model mayosu ile kamufle etmeye çalışan yıldızın ne yazık ki bu konuda pek başarılı olduğunu söyleyemeyiz.

kilo alan ünlüler  Youtube Son Video

Amber Rose

Eskiden kalça kıvrımları ve ince beli ile hızlı bir yükselişe geçmiş bulunan Amber Rose, ne yazık ki hızla kilo alan ünlüler arasında yerini alıyor. Yine de giyim tarzının değiştirmemekte ısrarcı olan Rose’un sempatik tavırlarının dikkat çekmesinin yanında cesareti ile de takdir kazandığını söylemek mümkün.

kilo alan ünlüler

Mariah Carey

Bir dönem için Amerika’nın divası olarak anılan Mariah Carey, adını her zaman kıvrımlı hatları ve balık etli yapısı ile konuşturan bir ünlüydü. Ancak yaşının ilerlemesi ile bu konuda sorunlar yaşamaya başlayan Carey için hala ”diva divadır” yorumları yapılıyor.

kilo alan ünlüler

Bonus: Hadise

Sırada aldığı kilolar ile adından bahsettiren bir diğer bonus isim Hadise var. Kilo alması ile ülkemizde en çok konuşulan Türk ünlülerden biri olan Hadise, bir dönem diyet kampına girmiş, yine ilk çıkış yıllarındaki formunu yakalamış ancak eski beslenme düzenine dönmesi ile aldığı kiloları alınca diyetisyeni ile ateşli bir tartışmaya girmesi ile adını duyurmuştu.

kilo alan ünlüler

Bir önceki yazımız olan Obezite Cerrahisinde Akıllara Takılan O Soru : Mide Küçültme Günah mı? ile kilolu kadınlara istediklerini giyme özgürlüğü veren moda akımının detaylarını öğrenebilir, yorum yaparak ve bizi sosyal medya hesaplarından takip ederek destek olabilirsiniz.

Sponsor

Bizi Takip Et

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg