Kapat

Kilo Verdi Diye Terk Edilen Kadın

Anasayfa HABER Kilo Verdi Diye Terk Edilen Kadın

12 ayda 100 kilo veren Chantae kilo verdikten  sonra eşinin ona ‘’Şişman’’ ‘’Aşırı Kilolu ‘’ diye seslenmeye başladığını ve bu nedenle boşandıklarını söyledi . Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan genç kadın hayatını anlattı.

Amerika Birleşik Devletlerin’in Oklahoma eyaletinde yaşamını süren C . Alexander  12 ayda 100 kilo verdi.

Önceleri eşinin büyük beden kadınlardan hoşlandığını anlatan Chantae , Kilo verdikçe eşinin ona şakayla karışık bir şekilde ‘’ şişman’’ diyerek seslenmesi. Eşinin bu söylemde bulunması Chantae’ye göre eşim kendisini güvensiz hissediyordu bu yüzden bana öyle sesleniyordu.

Zayıflama sonrası verdiği kiloların etkisiyle vücudunun büyük oranına sahip fazla derisinden bir an önce kurtulmak isteyen genç kadın estetik operasyon geçirmek istediğini söyledi. Vücudum şuan bakılacak halde değil farkındayım fakat kısa sürede toparlanacağına eminim. Tekrar eşimle barışıp barışmayacağımın hakkında pek bir şey düşünmüyorum. Bildiğim bir şey bu fazlalık deri ve yağlardan kurtulduğumda yeni bir ilişkiye başlayabilirim.

 

Bir önceki yazımız olan Tüp Mide Operasyonu Nedir? Nasıl Uygulanır? Ve Kimlere Uygulanır? başlıklı makalemizde Tüp Mide Operasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebook İle Yorum Yap

“Kilo Verdi Diye Terk Edilen Kadın” üzerine 2 yorum

  1. Ekim Kocak says:
  2. Denker Tiryaki says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bumerang - Yazarkafe