Kapat

Kısa Sürede Kilo Vererek Yeni Bir Hayata Başlayanlardan Yardımcı Olacak Tavsiyeler

Anasayfa Başarı Hikayeleri Kısa Sürede Kilo Vererek Yeni Bir Hayata Başlayanlardan Yardımcı Olacak Tavsiyeler
kilo verenlerin tavsiyeleri

Kilo verenlerin tavsiyeleri ile süreci kolaylaştırın

Hayatlarını baştan aşağı değiştirmek için öncelikle hayatlarındaki yanlış alışkanlıklara son vererek kilo vermeyi başarmış olan insanların tavsiyeleri ile karşınızdayız. Dünyanın dört bir yanından birçok farklı kadın ve erkeğin sizler için söyleyecek çok şeyi var. Siz de kilo verenlerin tavsiyeleri ile hayatınıza yön verebilir ve yeni bir sağlık anlayışına kapılarınızı açabilirsiniz.

kilo verenlerin tavsiyeleri

”Adım adım yenilenin”

2 Yıl içerisinde tamamen doğal yöntemlerle 57 kilo vermiş olan Signe Heffernan’a göre hayatınızda yapacağınız değişiklikler için kendinize bir anda çok yüklenmemeniz,  bunun yerine yeniliklere tek tek kapı açmanız gerekiyor. Evi ve iş yeri arasındaki 5 km.’lik yolu yürümek ile işe başlayan Heffernan, sorasında adım adım kendini geliştirerek ağırlık kaldırma gibi antrenmanlara başlamış ve kişisel antrenörünün yardımlarına ek olarak şekeri bırakması ile de başarıya ulaşmış.

”Midenize kulak verin”

1 Yıl içinde 47 kilo vermiş olan Hunter Montgomery internette ya da dışarıdaki mekanlarda kilo vermek için birçok kişinin bizlere yardımcı olacağını söylediğini ancak bu süreçte herkesin farklı bir bünyeye ve kilo verme alışkanlığına sahip olduğunu unutmamız gerektiğini söylüyor. Midemizin sesine kulak vermemiz gerektiğini söyleyen Montgomery’ye göre bu sürede kendimizi ve ihtiyaçlarımızı keşfetmemiz gerektiğini tavsiye ediyor.

kilo verenlerin tavsiyeleri

”Sevdiğiniz egzersizlere yönelin”

1 yılda egzersiz yaparak 45 kilo vermeyi başaran Olivia Sullivan kardiyo egzersizlerini sevmediğini fark ettiğinde bir aydınlanma yaşadığını söylüyor. Bir arkadaşının kendisine kuvvet egzersizleri çalışmasını tavsiye etmesi üzerine boksa merak sarmaya başlayan genç kadın kilo vermek için sevdiğimiz egzersizleri keşfetmemiz onlara yönelmemiz gerektiğini belirtiyor.

”Spor salonu size göre değilse dışarı çıkın”

15 ayda 40 kilo vererek bir başka başarı hikayesi yazmış olan Diana Noesgaard ilk başlarda spora başlamakta oldukça zorlananlar için zamanla bu sürecin çok daha keyifli ve kolay geleceğini söyleyerek kendi gibi insanları motive ediyor. Eğer spor salonlarına gitmek istemiyorsanız yürüyüş yapabileceğiniz sokakların ve parkların sizleri beklediğini hatırlatan Noesgaard, bu konudaki bahanelerimizi yıkmayı amaçlıyor.

 

Bir önceki yazımız olan Metabolik Hastalıkların Düşmanı GAPS Diyeti ile Tanışın ile bağırsak hastalıkları için önerilen GAPS diyetinin detaylarını öğrenebilir, yorum yaparak ve bizi sosyal medya hesaplarından takip ederek destek olabilirsiniz.

Facebook İle Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bumerang - Yazarkafe