Kapat

Kiloları Gizlemek İçin Nasıl Giyinmek Gerekir?

Anasayfa MODA Kiloları Gizlemek İçin Nasıl Giyinmek Gerekir?

Zayıflamak için gerekli olan tek şey zamandır. Fakat zamanınız yok ise kilo vermek istiyor veremiyorsanız kilolarınızı saklamak için giyim tarzınızı değiştirmeniz gerekecektir. Sadece bir tek renk kullanılmalıdır. Sizi zayıf gösterecek renkler gece mavisi, siyah ve kahverengi gibi koyu renklerdir. Tek bir renk sizi sıkıyor ise giydiğiniz tona yakın bir ton ile kombinler oluşturabilirsiniz. Deniz mavisi, bej, mercan gibi ten renginize uygun renkleri seçebilirsiniz. Benzer renkleri ya da bir tek parça elbise modellerin de deneyebilirsiniz.

kilolari-gizlemek-icin-nasil-giyinmek-gerekir

Kumaşlar sizler için çok önemlidir. Kumaşlar sizlerin farklı görünmenize neden olabilir. Ağır ve sert hatta yapışan kumaşlar asla kullanmamalısınız. Oldukça hafif ve çok yumuşak kumaşlar seçmelisiniz. Vücudunuzdan kayan kumaşlar kilolarınızı gizlemekte size yardımcı olur. Kıyafetlerinizi vücut yapınıza göre ayarlayın. Kalça ve basenleri büyük olanlar pileli etekler denemeliler. Boyunuzun uzun ve zayıf görünmek için uzun elbiseler tercih etmelisiniz. Ayakkabılar da önemlidir. Sadece kıyafetle zayıf olunmaz aynı zamanda da ayakkabılar da önemli bir faktördür.

kilolari-gizlemek-icin-nasil-giyinmek-gerekir

Ayaklarınızın yapısı geniş ve ince ise babet tercih etmeyin. Ufak topuklu ayakkabılar tercih etmelisiniz. 5 cm topuklar sizi daha da ince gösterecektir. Pantolon giyince basen ve kalçalarınızı saklamak için dantelli giyecek üzerinize ilk tercihiniz olmalıdır. Giyim sizin vücut yapınızı şekillendiren tek seçenektir. Giyiminiz ne kadar dikkatli ve doğru seçenek olarak planlı şekil de yapılırsa sizin de zarif ve şık görünümünüz ortaya çıkacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Sindirim Kolaylaştıran Besinler Nelerdir? başlıklı makalemizde Sindirimi Kolaylaştıran Besinler hakkında bilgiler verilmektedir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Sponsor

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg