Kapat

Kilolu Bayanlar Günlük Yaşamda Nasıl Giyinmeli?

Anasayfa Moda Kilolu Bayanlar Günlük Yaşamda Nasıl Giyinmeli?

Günlük hayatta çok kilolu bayanlar hep kıyafet sorunu yaşamış kendi bedenlerini nasıl saklayacaklarını bilememişler dir. Ama artık bitti hanımlar bu yıl siz kilolu bayanların yılı artık modacılar balık etli bayanları daha çok sevmeye başladılar.

Günlük yaşam şekliniz içerisinde kıyafet arayıp da bulamıyorsanız artık sorun haline getirmeyin vitrinlerde artık her birimizin isteği her modelden her renkten kıyafetler sizleri bekliyor olacak.

Biz sizlere günlük yaşam şekliniz içerisinde giyinmeniz gereken bir konbinden söz etmek istiyoruz. Likra kotlar yine bu yılda moda bunu biliyorsunuz.

kilolu-bayanlar-gunluk-yasamda-nasil-giyinmeli

Benimde ne rahat ettiğim kot kumaşı her şekilde esnemesi yüzünden en rahat edebileceğiniz bir kumaş türü diyebilirim. Yüksek bel ve alta paçalara doğru genişleyen modelleri bu yılın en çok rağbet görecek modelleri arısına girdi bile.

Üstüne giyebileceğiniz askılı bir bluz ya da hiçbir bluz kullanmadan giyebileceğiniz harika bir sıfır yaka belden büzgülü bebe hırkaları tam siz kilolu bayanlara göre bir model olmuş.

kilolu-bayanlar-gunluk-yasamda-nasil-giyinmeli

Hem belinizi saklayabilir hem de fazla kiloları asla kimse göremez. Hırkanın modeli tüm özelliği ile kiloları arkasına saklamayı çok iyi bilmiş.

Günlük bir kıyafet olarak kullanabileceğiniz bu güzel modeli şayet çalışıyor iseniz iş yerinde bile rahatlıkla giyebilirsiniz.

kilolu-bayanlar-gunluk-yasamda-nasil-giyinmeli

Altına giyeceğiniz hafif dolgu topuk ya da yine hafif ökçeli bir ayakkabı ile çok güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. Yine her zaman dediğimiz gibi kalın aksesuarlardan kaçınmak şart.

 

Bir önceki yazımız olan Beslenmenizde Öğün Atlamayın! başlıklı makalemizde Öğünü Zamanında Tüketmenin Önemi hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Değerlendirme,Puan Ortalaması: 5,00
Loading...
FACEBOOK İLE YORUM YAP
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Sponsor

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg