• 542.636
ANASAYFA
MODA Kilolu Erkeğin Giyim Tarzı Nasıl Olmalı?

Kilolu Erkeğin Giyim Tarzı Nasıl Olmalı?

       0   CANSU TANRIKULU      CANSU TANRIKULU

Aslında tüm erkeklerin vücut yapılarına göre giyinmeleri gereklidir, aksi durumda giydikleri hiçbir kıyafeti rahatça taşıyamadıkları gibi rahat harekette edemezler. Özellikle çok dar yapışan kıyafetlerden uzak durmaları gerekiyor.

Kilolu olmak, istediğimiz kıyafeti giyemeyeceğimiz anlamına gelmiyor elbette, öncelikle kıyafetlerinizde kendinize yakışanı seçmelisiniz ve kiloluyum bu bana yakışmaz kilolu olduğum için hiçbir kıyafet üzerimde hoş görünmez düşüncesinden çıkmalısınız.

  • Yapmamız gereken vücut hatlarınızı ortaya çıkaran kıyafetlerden mümkün olduğunca uzak durmak çünkü dar kıyafetler kilolu bölgelerinizin daha çok belirginleştirip kendinizi rahat hissetmemenize sebep olur.
  • Koyu renk kıyafetler, düz desenli kıyafetler, dikkatleri farklı yönlere çekmek için aksesuarlar kullanılabilir. Ayrıca çok bol kıyafetler giyilmemelidir bu da olduğunuzdan çok daha kilolu görünmenizi sağlar.

  • Dik durmaya özen göstermek gerekir kambur duruş normalden kilolu bir görüntü sergiler. Örnek vermek gerekirse enine çizgili bir gömlek sizi daha geniş gösterirken boyuna çizgili bir gömlek daha dar görünmenizi sağlar, ince kumaşlı bir gömlek sizi daha ince gösterirken kalın kumaşı bir gömlek kalın görünmenize neden olabilir.  Youtube Son Video

  • Pantolon seçimi de çok önemlidir. Bir çok cebi olan pantolonlar bunlara kargo modeli de denir, şişkin bir görüntü oluşmasına sebep olur. Sonuç olarak kilolu olduğumuz için bu bana yakışmaz diyerek kıyafetlerden uzak durmak yerine kendinize yakışanı giyerek daha mutlu olabilirsiniz. Unutmayın bedenimize göre giyinmek bizi daha iyi ve daha rahat hissettirecektir.

Siz nasıl kıyafetler tercih ediyorsunuz? En çok giydiğiniz renk nedir? Okuyuculara tüyolar verebilir, sorularınız var ise bizlerle paylaşabilirsin

Sponsor

Bizi Takip Et

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg