Kapat

Kilolu Hanımların Tercih Edebileceği Gece Kıyafeti Kombinleri

Anasayfa Moda Kilolu Hanımların Tercih Edebileceği Gece Kıyafeti Kombinleri

Hanımların genel olarak modaya ne kadar düşkün olduğundan bahsetmemize gerek yok. Birçok hanım gün içerisinde oldukça şık olmak ister. Ancak bununla birlikte hanımlar için önemli olan bir diğer detay da gece şıklığı olarak dikkat çeker. Herkesin bildiği gibi, kültürümüzde de önemli bir yer tutan, düğün, nişan ya da kına gecesi gibi birçok aktivite gece düzenlenir. Hal böyle olunca da o ortama uyum anlamak için bir gece kıyafeti giymek gereklidir.

Genellikle böyle yerler için abiye kıyafetler tercih edilmektedir. Abiye kıyafet giymekte olan hanımlar ise bunu vücut şekillerine uygun olarak yapmaktadırlar. Kilolu hanımlar da vücut tipine uygun olarak giyinip kusurlarını sakladıktan sonra oldukça ilgi çekici ve şık bir kadın olabilmektedirler. Herkesin bildiği gibi modada kusurları kapayarak güzel bölgeleri ön plana çıkartmak yapılması gerekenler arasında yer almaktadır. Siz de kısa bir süre içerisinde giymiş olduğunuz kıyafetler ile birlikte, gecenin en şık kadınına dönüşebilirsiniz.

Kilolu hanımların giymesi gereken kıyafetler arasında elbette ki ilk sırada bol kıyafetler bulunmaktadır. Oldukça dar bir kıyafeti giyinip kusurlu olan bölgeyi ortaya çıkarmak tercih edeceğiniz kıyafet türleri arasında olmamalıdır. Bununla birlikte, kilolu hanımlar bol ve vücut hatlarındaki kusurları örtecek kıyafetler giydiklerinde, bu onlar için oldukça dikkat çekici olabilmektedir. Bu sayede gecenin en şık kadını olabilir ve tüm ilgiyi üstünüze çekebilirsiniz.

Bununla birlikte, beyaz sizi daha kilolu göstereceğinden koyu renler tercih edebilirsiniz. Anca bu aşmada cilt renginiz önemli bir yer tutmaktadır. Oldukça kısa bir süre zarfı içerisinde giyinebilir ve makyajınızı da doğru bir şekilde eşleştirebilirseniz şık olmayı garantileyebilirsiniz.

Bununla birlikte, diğer yazılarımıza ulaşmak istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz, sosyal medyada bize yorum bırakabilir ve fikirlerinizi de paylaşabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 Değerlendirme,Puan Ortalaması: 5,00
Loading...
FACEBOOK İLE YORUM YAP
 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Sponsor

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg