Kapat

Kilolularda Giyim Kompozisyonu Nasıl Olmalıdır?

Anasayfa MODA Kilolularda Giyim Kompozisyonu Nasıl Olmalıdır?

İnsanlar günlük yaşamına devam ederken güzel giyinmek ve şık olmak isterler. Modern yaşam beraberinde bazı değişiklikler getirmektedir. Günlük yaşamın hızlı ve sürekli değişime uğraması nedeniyle kilolu erkeklerinde yaşam kalitelerine ve standartlarına dikkat etmesi gerekir.

kilolularda-giyim-kompozisyonu-nasil-olmalidir

Kilolu olmak kendini salmak ve paçoz giyinmek değildir. Güncel hayatta biraz kendine zaman ayırabilen kilolu ve şişman beylerinde ne kadar şık ve bakımlı oldukları görülmektedir.

Bunu sağlayabilmek ve şıklığa adım atmak için ufak çabalar yeterli olacaktır. Öncelikle dolabınızda ki sizi sıkan ve göbeğinizin ortaya çıkmasına neden olan kıyafetlerinizi bir gözden geçirmenizde fayda vardır.

kilolularda-giyim-kompozisyonu-nasil-olmalidir Dolabınızda sizler fitken kalan elbiselerinizden kurtulmaya bakın. Üzerinize tam oturan sıkı kıyafetlerden uzak durun. Bunların yerini bir süreliğine değiştirmeye bakın.

Spor ceketler giyinmenizde fayda vardır. Bu ceketler sizi biraz daha genç ve zayıf gösterecektir. Bu ceketlerinizin uzunluklarına dikkat etmenizde fayda vardır.

kilolularda-giyim-kompozisyonu-nasil-olmalidir

Pantolonlarınızın pile,siz olmasına özen gösterin. Baldırlarınızdaki kiloyu saklayacaktır. Tişörtler de balıkçı ve bisiklet yaka giymeye özen gösterin.

Karşınızdakinin dikkatini o bölgeye çekmesine yardım edecektir. Bakımlı olmanızda da fayda var tıraş olun ve güzel kremler sürün. Güzel parfümler sürmenizde çok faydalar göreceksiniz.

Etkileyici ve güzel kokan bir parfüm kilolu bir beyin bakımlı olduğunu gösterir. Ayakkabılarınızın biraz topuklu olmasına özen gösterin. Kemerlerinizin genelde giydiğiniz pantolon ve ayakkabıya uyumlu olmasına dikkat edin.

İnsanların giyim kompozisyonuna ne kadar dikkat ettiğinizi görmesini sağlar.

 

Bir önceki yazımız olan Kilonuzla Barışık Olun! başlıklı makalemizde Kilolarınız ile Mutlu Olmanız hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Sponsor

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg