Kış Aylarında Hem Zayıflamak Hem de Rahatlamak için 4 İçecek Önerisi

Kış Aylarında Hem Zayıflamak Hem de Rahatlamak için 4 İçecek Önerisi

Kış ayları gelince, pek çok kişinin evlere kapandığı ve yaza oranla daha az spor faaliyetleri yaptığını göremeyiz. Pek çok kişi kış aylarında yaza oranla daha az spor yapar ve çoğu insanın da kilosu kış aylarında biraz daha artmaktadır. Bu sebepten ötürü insanlar kış aylarında da evde otururken egzersiz yapmayı tercih ederler. Ancak egzersiz yaparken de çeşitli içecekler içerek zayıflamak mümkündür. Zayıflama önerileri arasında bulunan bazı zayıflatan bitki çayları hakkındaki bilgiler aşağıdadır.

  1. Melisa Çayı: Melisa çayı, zayıflamak ve aynı zamanda rahatlamak isteyen hanımların bir numaralı kurtarıcıları arasında yer almaktadır. Melisa bitkisinin yapraklarının kaynatılmasıyla elde edilen bu çay bünyeler için oldukça faydalı olmakla beraber, uzmanlar da bu çayı sık sık beslenme menülerine koymaktadır.
  2. Ihlamur: Pek çok kişi ıhlamurun zayıflatıcı etkisi olduğunu bilmez. Ancak bununla birlikte hiçbir içecek tek başına yarar sağlamadığı için mutlaka egzersiz de yapılmalıdır.
  3. Yasemin Çayı: Yasemin çayı da zayıflamak isteyen kişilerin sık sık içmek için tercih ettiği bir çay olarak dikkat çekmektedir Yasemin çayını kaynatmak da diğer çaylara göre çok daha kolaydır. Bu sebepten ötürü bu çayı da kış aylarında zayıflamak için tercih edebilirsiniz.
  4. Sinameki: Sinameki çayı da birçok hastalığa iyi gelmekle beraber zayıflamak için kullanılan çaylar arasında yer almaktadır. Siz de kış aylarında bu çayları içerek zayıflamanıza yardımcı kaynaklar bulabilirsiniz.

Sitemizde bulunan  Şişman Hanımların Daha Zayıf Görünmesi İçin 4 Öneri başlıklı yazımızda kilo problemi olan kadınlar için zayıf görünmenin yollarından bahsettik. Yazılarımıza yorumlar yapabilir ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz.

YAZAR HAKKINDA

Dilek Demirler Dilek Demirler Obezitehaber.com Editörü
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. mrb ben Kırıkkale den Oyku Sumer , mide küçültme ameliyatından sonra 76 kilo zayıfladım. Eğer hayatınızı geri kazanmak istiyorsanız 1 saat bile beklemeden gidip şu işi bitirin derim 🙂

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

Bumerang - Yazarkafe
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2017-05-17 23:06:18
Birgen Kivanc: 15 bin tl ödedim.
2017-05-16 00:05:18
2017-05-16 00:03:59
2017-05-15 20:47:17
Hocam benim kilom 160 mide amaliyatı olmak istiyorum ama maddi durumum yok neyapa bilirim bana yardımcı olabilirmisini şimdiden teşekkür ederim: Yorumunuz
2017-05-13 19:33:16

Tüp Mide Ameliyatı

Obezite Cerrahisi

Mide Küçültme Ameliyatı

Obezite Ameliyatı Şehirler Ve Doktorlar