Kapat

Kızılcık Kürünün Mucizesine İnanamayacaksınız!

Anasayfa DİYETLER Kızılcık Kürünün Mucizesine İnanamayacaksınız!

Artık bahar ayları geldi ve herkes kilosunun kontrol altına almak istiyor. Hızlı ve sağlıklı bir biçimde kilo vermek için, öncelikle hızlı çalışan bir metabolizmaya sahip olmanız gerekir. Bunu sporla sağlayabileceğiniz gibi, doğal kürleri deneyerek de, etkili sonuçlara ulaşacaksınız.

kizilcik-kurunun-mucizesine-inanamayacaksiniz

Bu kürlerin başında ise kızılcık suyu kürü gelmekte. Kilo vermeye başladıkça, Kızılcık Kürünün Mucizesine İnanamayacaksınız. Kızılcık suyu, her şeyden önce, metabolizmanın çalışma hızını mucizevi bir biçimde arttıracaktır. Bu sayede, gün boyunca tükettiğiniz besinler, size kalori olarak değil, enerji olarak dönmeye başlayacak.

Artık eskisi gibi yağ depolamayan vücudunuz, kilo kaybetmeye başlayacak. Kızılcık suyu, kilo verdirmenin yanı sıra, vücuda zararlı olan maddelerinde atılmasına sebep olur. Bunların başında, nikotin gelmektedir.

Eğer sigara bağımlısıysanız, kızılcık kürü size de iyi gelecektir. Ayrıca alkol tüketenler için de, faydalıdır. Alkolün vücuttaki tahribatını azaltır ve vücudu temizler. Söylediğimiz gibi, Kızılcık Kürünün Mucizesine İnanamayacaksınız.

kizilcik-kurunun-mucizesine-inanamayacaksiniz

Kızılcık kürü hazırlamak için gerekli olan malzemeler; kızılcık, altı bardak su, bir bardak limon suyu. Zevkinize göre, elma sirkesi de tercih edebilirsiniz.

Öncelikle kızılcığın suyunu çıkararak, bir bardaklık taze sıkılmış kızılcık suyu elde edin. Sonra kızılcık suyunu, altı bardak suyu ve kalan malzemelerin hepsini karıştırın. Elde ettiğiniz kürü, gün boyunca için. Daha çok tavsiye edilen, günde dört bardak tüketilmesidir. Kürü, düzenli olarak uyguladıkça, aldığınız sonuca siz bile inanamayacaksınız.

 

Bir önceki yazımız olan Obezite Cerrahi Sonrası Göbek Sarkması başlıklı makalemizde Obezite Cerrahi Sonrası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Sponsor

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg