Kapat

Metabolizmayı Hızlandıran Yeşil Çay Kürü

Anasayfa DİYETLER Metabolizmayı Hızlandıran Yeşil Çay Kürü

Zayıflamak isteyen fakat bunu başarmakta güçlük çeken herkese, tek bir tavsiyemiz var, metabolizmayı hızlandıran yeşil çay kürü.

Zayıflamak için yediklerimize dikkat etmemiz ve spor yapmamız gerekir. Bu iki yolunda, temel amacı aldığımız kalorileri yakmaktır. Fakat kilo vermek için, mutlaka başarmamız gereken durum, metabolizmamızın çalışmasını hızlandırmaktır.

Bunun için spor ve diyet yapmak kadar, doğal besinlerle hazırlanmış kürleri uygulamakta önemlidir. Metabolizmanın çalışmasını hızlandıracak ürünlerin başında ise yeşil çay gelmektedir. Bu yüzden, kilo vermek isteyen herkes, mutlaka metabolizmayı hızlandıran yeşil çay kürü tüketmelidir.

metabolizmayı hızlandıran yeşil çay kürü.

Yeşil çay, metabolizmanın çalışmasını hızlandırmasının yanı sıra, yağ yakıcı özelliği ile de dikkat çeker. Çünkü yeşil çay, içinde kateşin adlı bir madde barındırır. Bu madde, bir fitokimyasal olarak adlandırılabilir. Bu da, hem metabolizmaya, hem de yağların kırılmasına etki eder.

Artık her yerde bulunan yeşil çay sayesinde, oldukça zahmetsiz bir işlem ile kürünüzü hazırlayabilirsiniz. Hazırlayacağınız kür, en çok bel bölgesindeki yağların yakılmasında etkili olacaktır.

Kürü hazırlamak için gerekli malzemeler; yeşil çay, bal, limon ve sudur.

metabolizmayı hızlandıran yeşil çay kürü.

Öncelikle, bir bardak sıcak suyun içerisine yeşil çayı atıyorsunuz. Sonra içerisine, yarım tatlı kaşığı limon ekliyor ve bu karışımı bir gece boyunca bekletiyorsunuz. Ertesi sabah ise bekleyen karışıma, az bir miktarda bak ekliyor ve mutlaka aç karnına içiyorsunuz.

Günde üç defa, bu karışımı tüketerek, üç hafta gibi bir sürede sonuçlarını alacaksınız.

 

Bir önceki yazımız olan Beyin Ameliyatıyla Zayıflanabilinecek! başlıklı makalemizde Obezite Cerrahisi hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 Oy, Oy Ortalaması: 5,00
Kaydediliyor...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Sponsor

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg