Kapat

Modanın Kilosu Yoktur

Anasayfa HABER Modanın Kilosu Yoktur

Hanımlar bu sizi daha çok ilgilendirecek.. Fazla kilolarınızdan şikayetçi olabilirsiniz. Bunun için çaba harcıyor da olabilirsiniz. Ama sakın ola ki özgüveninizi kaybetmeyin Hanımlar bu sizi ilgilendirecek..

Kıyafetler beni kilolu gösteriyor. Hiç dışarı çıkmak istemiyorum . Ne giysem yakışmıyor tarzı söylemleri duymaktayım. Bunları şu zamana kadar düşünmüş olabilirsiniz bu yazıdan sonra artık düşünmeyeceksiniz.

Düşük Bel Pantolondan Uzak Durun

Kendinizi nasıl rahat  hissediyorsanız öyle giyinin. Kişi kendisinin modacısıdır. Özellikle uzun elbiseler tercih edebilirsiniz. Düşük bel pantolonlardan mutlaka kaçının.modanin-kilosu-yoktur

Siyah Rengin Modası Geçmez

Siyah asaletin ve her kadının en sevdiği renkler arasındadır. Siyah giyebilirsiniz. Çok bol kıyafet seçimleri yapmayın. Bedeninize göre hatta bir beden küçük kıyafetlerde alabilirsiniz. Bu da yavaş yavaş kilo verme eğiliminize yardımcı olacaktır.

Balon Etek Modeli Yerine Kalem Etek Modeli Tercih Edin

Uzun tuniklerde harika duracaktır. Uygun şık bir kolyeyle güne hazır hale gelirsiniz. Etek olarak balon etek modelini tercih etmemelisiniz .Onun yerine kalem etek modelleri daha çok yakışacaktır ve zayıf görünüm sağlayacaktır.

 

Kıyafetlerinizde Şal Kullanın

Boyun çevrenizde kıyafetinize uygun şallar sizi hem daha şık hem de daha zayıf gösterecektir.

 

Bir önceki yazımız olan Zayıflamak İçin Uyanık Olmanıza Gerek Yok! başlıklı makalemizde Uyku Düzeni ve Ortamı hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebook İle Yorum Yap

“Modanın Kilosu Yoktur” üzerine 3 yorum

  1. Adile Olmez says:
  2. Cakir Can says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bumerang - Yazarkafe