• 522.798

Tuzlama Fenomeni Nusret Ünlü Olmak için Para mı Ödüyor?

Anasayfa
MAGAZİN Tuzlama Fenomeni Nusret Ünlü Olmak için Para mı Ödüyor?
0  
nusret gökçe

Nusret Gökçe adına söylenen fenomen olmak için ücret ödedi iddiaları doğru mu?

Tuzlama yani saltbea hareketi ile internet dünyasını kasıp kavuran dünyaca ünlü yemek ve sosyal medya fenomeni Nusret Gökçe iddialara göre ünlü olmak için adeta bir servet ödedi. Dünya yıldızlarından ünlü politikacılara kadar birçok ismin şefliğini yapan ve etleri tuzlarken verdiği ilgi çeken görüntüler ile tanınan Nusret Gökçe, dedikodulara göre PR çalışmasına tam tamına 2 milyon dolar ayırdı.

Sosyete etçisi yalan mı?

”Sosyete etçisi” olarak tanınan Nusret, kendisi ile aynı ada sahip olan restoranında et mutfağını tanıtmasının ardından, etlere duyduğu sevgi ve yaptığı değişik et pişirme yöntemleri ile gündeme gelmiş bir isim. Birçok ünlü isme sunum yapmış olması ile ünü kıtaları aşmış olan Nusret Gökçe, iddialara göre tuz dökme hareketinin dünya çapında yankı bulması için Amerikalı bir ajans ile anlaşma yaptı.
nusret gökçe
Dünya çapında ünlenen saltbae ismini verdiği hareketi ile adını duyuran Nusret, söylentilere göre bu hareket ile gündeme gelmek için Amerikalı şirkete tam 2 milyon dolar ödedi. Ünlü et şefinin Leonardo DiCaprio’ya Dubai’de serviste bulunmak ve Narcos isimli diziden teklif alabilmek için bu ödemeleri yaptığı iddia edildi.
İtalyan oyuncu Marco Borriello’dan Bruno Mars’a, Galatasaray oyuncusu Lukas Podolski’den Milli Oyuncu Ömer Toprak’a kadar birçok ünlü isim için saltbae hareketini yaptıkları için Nusret’ten ödeme aldıkları yönünde iddialarda bulunuldu.
nusret gökçe
Sporculardan şarkıcılara kadar herkesin elinde görmeye alışkın olduğumuz bu pozlar Nusret’in ücret ödemesi karşılığında yapılıyor olsa da Nusret’in ününün beklenenden daha çok yayılmış olduğu ortada. Öyle ki Fransız Bakanlığı seçim öncesinde Nusret’in fotoğrafını paylaşarak halkı oy vermeye davet etmiş ve tuz döken Nusret’in eline zarf fotoğrafı monte ederek ”Evet, oy kullanıyorum” etiketi ile paylaşmıştı. Nusret ayrıca geçtiğimiz günlerde Fransa’daki ünlü Eyfel Kulesi ile de tuz dökme pozu verirken çekilmiş bir fotoğrafını paylaşması ile gündeme gelmişti.

Bir önceki yazımız olan Hayatın Olumsuzlukları ile Baş Etmenizi Sağlayacak 7 Altın Öneri ile hayatta karşınıza çıkan olumsuzluklar karşısında yapmanız gerekenler hakkındaki tavsiyeleri öğrenebilir, yorum yaparak ve bizi sosyal medya hesaplarından takip ederek destek olabilirsiniz.

Sponsor

Bizi Takip Et

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg