Kapat

İzmir 7/24 Obezite ile Mücadele Nöbetinde

Anasayfa HABER İzmir 7/24 Obezite ile Mücadele Nöbetinde
obezite merkezi izmir

Obezite merkezi izmir de 24 saat hizmete açık olacak

Obezite merkezleri obezite tedavisi konusunda üstlendikleri büyük rol ile her yıl binlerce hastaya yepyeni bir hayat veriyor. Ancak İzmir bu konuda bir ilke imza atarak sundukları hizmeti çok daha özel bir boyuta taşımaya hazırlanıyor. Obezite merkezi izmir halkı için tam 24 saat boyunca açık olup tedavi uygulayacak.

İzmir’de 24 saatlik obezite nöbeti

İzmir’de bulunan obezite hastalarına 24 saat hizmet verecek olan obezite merkezi kuruluşunu tamamladı. Genel Cerrah Operatör Doktor Serkan Tüğen önderliğinde ekibi oluşturulan merkezde obezite konusunda özel hizmet veren danışmanlardan diyetisyenlere birçok alanında uzman isim bulunuyor. Hastaların süreçte ihtiyaç duydukları tüm desteği verecek olan kurumla ilgili bilgi veren Op. Dr. Serkan Tüğen, hastanın bu tedavi döneminde kendisini güven içinde hissetmesinin ne denli önemli olduğundan bahsetti.

obezite merkezi izmir

Obezite ameliyatlarının sadece mide küçültmek demek olmadığını belirten Tüğen, operasyonun hem öncesinde hem de sonrasında hastanın sürekli bir takip süreci altında olması gerektiğinden bahsetti. Hastaların tedavi öncesinde bu ameliyata uygun olup olmadığından emin olunması için hastaların sorulara doğur cevaplar vermesi ve bunun için de kendini güvende hissetmesi gerektiğini belirten Tüğen, merkezlerinde klinik kontroller dahilinde müdahale ardından da gerekli takiplerin yapıldığını ve başarının anahtarının da bu olduğunu belirtti.

obezite merkezi izmir

Soru – cevap yöntemine dayalı olarak diyetisyenlerin hastalara anlık yardımlarda da bulunabildiği, özellikle son dönemlerde direkt iletişim hattının daha yoğun şekilde kullanıldığını belirten Tüğen, ara dönemlerde bir sorun yaşandığında hastaların uzmanlarına WhatsApp hattı üzerinden de ulaşabildiğini kaydetti. Obezite direktörünün de ilgisi sayesinde sorunların çözüme kavuştuğu merkezde ayrıca obezite sorununun altında yaran nedenler de başarılı bir şekilde araştırılıyor.

Yalnızca tedavi ile sorunların bitmeyeceğinin bilincinde olan uzmanlar için takip 24 saat devam ediyor. İster mobil olarak, ister telefon hatta, ister sosyal medya üzerinden gelen tüm sorular günün her saatinde uzmanlar tarafından tüm profesyonelliği ile cevaplandırılıyor.

 

Bir önceki yazımız olan Bu Önerilerle İlişkinizi Yeni Baştan Yaratın ile ilişkinizi yeniden başlamış gibi tazelemenizi sağlayacak önerileri öğrenebilir, yorum yaparak ve bizi sosyal medya hesaplarından takip ederek destek olabilirsiniz.

Facebook İle Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bumerang - Yazarkafe