Kapat

Ot Kürleri İle Zayıflayın

Anasayfa DİYETLER Ot Kürleri İle Zayıflayın

Fazla kilolardan kurtulmak için sağlıklı bir diyet ve düzenli olarak spor yapmak, en etkili çözüm. Fakat bunları yaparken, takviye olarak hazırlayacağınız kürler, kısa süre içerisinde kilo kaybetmenize neden olacaktır. Sizde, fazla kilolarınızdan şikayet ediyorsanız  Ot Kürleri İle Zayıflayın.

ot-kurleri-ile-zayiflayin

Doğal malzemeler ile hazırlanan bu kür, kilo vermenin yanında, vücudunuzdaki ödemden kurtulmanıza da sebep olacaktır. Sizde, ıhlamuru, kuşburnunu ve altın otunu kullanarak, Ot Kürleri İle Zayıflayın. On gram ıhlamur, on tane kuşburnu ve beş gram altın otu kullanarak, bu kürü hazırlayabilirsiniz.

ot-kurleri-ile-zayiflayin

Öncelikle bir litre kadar su kaynatın. Su kaynadıktan sonra, ıhlamuru ve kuş burunlarını karışımın içine atın. Yalnız kuşburnunu bir bıçak yardımı ile hafifçe çizin. Bu şekilde, beş dakika daha kaynatmaya devam edin.

ot-kurleri-ile-zayiflayin

Beş dakika daha kaynatın sonra, altın otunu ilave edin. Bu şekilde bir beş dakika kaynamasına izin verin. Sonra karışımın altını kapatın ve demlenmesi için bırakın. Deminin çıktığını gördükten sonra da, karışımı süzgeçten geçirin.

Elde ettiğiniz karşımı üç yahut dört parçaya bölerek tüketebilirsiniz. Bu kürü tükettikten bir saat kadar sonra meyve yemeye özen gösterin. Özellikle çilek ve frambuaz tercihinde bulunun. Bir kase kadar, bu meyvelerden tüketin.

ot-kurleri-ile-zayiflayin

Bunu günde iki kere tekrarlayın. Bu kürden sonuç almanız için, en az bir ay süre ile kullanmanız gereklidir. Bitki çayları tüketmeye alışık değilseniz, biraz tatsız gelecektir. Fakat kesinlikle şeker ilave etmeyin.

 

Bir önceki yazımız olan Nüfusun Oranları Değişti %29’umuz Çocuk! başlıklı makalemizde Nüfusta Çocuk Oranı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Sponsor

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg