Kapat

Otlar Sayesinde Gelen Zayıflık

Anasayfa Diyetler Otlar Sayesinde Gelen Zayıflık

Kilo vermek, her zaman zahmetli bir iş olmuştur. Oldukça iradeli olmak ve alınan kararlardan dönülmemesi gerekir.

Sevdiğiniz bir yiyecek karşısında diyetinizi bozarak, yorgunum deyip spor yapmayı ihmal etmek, direncinizi kırar ve başarısız bir girişimde bulunmanıza neden olur.

Bu yüzden, kilo vermeye karar verdiğimiz andan itibaren, kararlı tavrımızı sürdürmemiz gerekir. Diyet ve sporun yanı sıra, bize bu süreçte yardımcı olacak kürleri de mutlaka yapmamız gerekir. Bu kürler sayesinde, hızlı ve kalıcı bir kilo kaybı sağlarız.

otlar-sayesinde-gelen-zayiflik

Aynı zamanda, vücutta şişkinlik yapan ödeminde atılmasını sağlanır. Denediğiniz takdirde, Otlar Sayesinde Gelen Zayıflık sizi oldukça şaşırtacak.

Doğal otlardan elde edilen çaylar, hem vücuttaki ödemin idrar yolu ile atılmasını sağlarken, bir yandan da yağ yakıcı özellikleri sayesinde, özellikle bel bölgenizde toplanan yağların kırılmasını sağlayacak. Söylediğimiz gibi, Otlar Sayesinde Gelen Zayıflık hızlı ve kalıcı olacak.

Özellikle yağ yakıcı özelliğe sahip olan otlar, funda yaprağı, ıhlamur ve ısırgan otudur. Bu üç otun, birbiri ile karışmasıyla oluşan çayın tadı da hoştur. Bu sebeple bir tatlı kaşığı funda çayı, bir tatlı kaşığı ıhlamur ve bir tatlı kaşığı ısırgan otu kullanarak demlediğiniz çay, hem enfes bir tat verecek, hem de hızlıca kilo kaybına sebep olacaktır.

otlar-sayesinde-gelen-zayiflik

Bu ot karışımını, özellikle porselen bir demlikte, beş dakika boyunca demleyin. ¼ miktarında su kullanabilirsiniz. Günde üç defa, bu karışımı kullanarak etkili bir sonuç alacaksınız.

 

Bir önceki yazımız olan Karpuz İle Gelen Güzellik başlıklı makalemizde Karpuzun Faydaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebook İle Yorum Yap

“Otlar Sayesinde Gelen Zayıflık” üzerine 4 yorum

  1. Inal Nalband says:
  2. Goksel Sahan says:
  3. Nilay Volkan says:
  4. Guray Bayram says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bumerang - Yazarkafe