Kapat

Pelin Öztekin’i Örnek Aldı 40 Kiloyu 5 Ayda Verdi!

Anasayfa BAŞARI HİKAYELERİ Pelin Öztekin’i Örnek Aldı 40 Kiloyu 5 Ayda Verdi!

Edirneli Özden Akgün, tüp mide ameliyatı ile kilo veren ünlü oyuncu Pelin Öztekin’i örnek aldı ve Pelin Öztekin gibi  tüp mide ameliyatı olarak 40 kiloyu 5 ayda verdi.

Tüp mide ameliyatı olabilmek için bankadan kredi çeken Özden Akgün, ameliyat öncesi 96 kiloyken artık 54 kilo..

Fazla kilolarından kurtulma hayali için bankadan ihtiyaç kredisi çeken Özden Akgün, Antalya’da özel bir hastanede 13 bin TL’ye tüp mide ameliyatı olan ve  5 ayda fazla kilolarından kurtulan Akgün, ünlü oyuncu Pelin Öztekin’i örnek aldığını ve bu sayede ameliyat olup fazla kilolarından kurtulup değişmeye karar verdiği dile getirmiştir.

5 ayda önce Antalya’da özel hastanede tüp mide ameliyatı olan Akgün, ameliyat masrafları için üç yıl boyunca her ay 650 TL ödeyeceği 14 bin TL’lik ihtiyaç kredisini çekti.

Küçük yaşlarında obez olmayan Özden Akgün, ”Zaman geçtikte daha hızlı kiloya başladım. Spor yaptığım halde
fazla kilolarımı veremedim. Az kilo vererek aynı zamanda da kilo almaya devam etmekteydim. Bu kiloları vermek için de tüp mide ameliyatı olmak mecburiyetindeydim.” sözlerini dile getirdi.

Özden Akgün ”Ameliyat öncesi hayatımda çok sık hastalandığım için kötü geçti,  hareket ederken zor nefes alıyordum. Eğlenceli ortamlarda eğlenirken zorlanıyordum. En büyük beden kıyafetler bile bana olmuyordu, giymek istediğim kıyafetleri giyemiyor hatta alamıyordum. Tüp mide ameliyatı olmamda büyük etken istediğim kıyafetlerin bedenime olmamasıydı. Yaşıtlarımın giydiklerini giyemiyorum, kıyafet alışverişimi hep büyük beden satan yerlerden almak zorundaydım. Ama ameliyattan sonra 5 ayda 12 beden zayıfladım. Eskiden 46 beden giyerken şimdi 36 bedenim. Dolabımı baştan yarattım çünkü kıyafetlerim olmuyordu.  Hatta 40 numara ayakkabı giyerken şimdi 37 numara giyiyorum ayaklarım bile küçüldü.” dedi.

Tüp mide ameliyatı öncesinde canı sıkıldıkça bir şeyler tükettiğini söyleyen Özden Akgün, ”Tek seferde İskender Kebabını 1 buçuk porsiyon tüketiyordum. Canım sıkıldığı için karnım aç olmamasına rağmen yiyordum. Düzenli beslenmiyor hatta sürekli yeme isteğim olduğu için ağzım hep dolu oluyordu.” dedi.

Özden Akgün tüp mide ameliyatından memnun olduğu ve fazla kilolarından rahatsız olup ameliyat olmak isteyen kişilere tüp mide ameliyatını önerdiğini söyledi. Ameliyatın kolay olduğunu, sonrasında açık bir yaraya sahip olmadığını hatta iki saatte ayağa kalktığını dile getirdi. Çevresinin ameliyat sonrasında ki haline inanamadığını, kısa sürede fazla kilolarından kurtulduğunu bu değişikliğine kendisinin bile alışamadığını dile getirdi.

Ameliyat olmadan önce hayali mağazalarda alışveriş yaparken en küçük beden kıyafet almak olan Özden Akgün,
”Tüp mide ameliyatı ile hayalini kurduğu küçük bedene sahip oldum fakat bu seferde bir şey alamadan mağazalardan çıktım çünkü en küçük bedenler bile bol geldi. Sonuçta bolu daraltmak kolay ama fazla kilolara sahipken kıyafetlerin içine girmek imkansızdı.” diyerek sözlerine ekledi.

 

Bir önceki yazımız olan Ünlü Oyuncu Tüp Mide İle 68 Kilo Verdi ! Foto Galeri başlıklı makalemizde Pelin Öztekin’in Zayıflama Hikayesi hakkında bilgiler verilmektedir.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 Oy, Oy Ortalaması: 5,00
Kaydediliyor...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Sponsor

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg