Kapat

Pirinç İle Yirmi Bir Günde Sekiz Kilo

Anasayfa DİYETLER Pirinç İle Yirmi Bir Günde Sekiz Kilo

Pirinç İle Yirmi Bir Günde Sekiz Kilo diyeti, kırklı yıllardan beri bilinen bir diyettir. Kilo verdirmesinin yanı sıra, kan şekerinizi de düzenleyecektir. Eğer metabolizmanızın çalışma hızında bir problem yoksa, Pirinç ile Yirmi Bir Günde Sekiz Kilo muhakkak vereceksiniz.

Bu diyette, kahvaltı öğünü her zaman aynıdır. Bir bardak esmer pirinç ile pişirilmiş, tuzsuz bir pilav yersiniz. Bu pilavı yaparken, mutlaka zeytinyağı kullanın. Ara öğünlerde ise, sevdiğiniz herhangi bir meyveyi yiyebilirsiniz.

Öğle yemeğinin ilk haftası: bir bardak pirinç haşlamasının yanına, bir bardak haşlanmış fasulye ya da bezelye yiyin. Bir dilim, tahıllı ekmek tüketmeyi unutmayın.

pirinc-ile-yirmi-bir-gunde-sekiz-kilo

Akşam yemeğinin ilk haftası: bir tabak pirinç pilavının yanına, tavuk veya balık eti tercih edin. Miktarı, 150 gr’ı aşmasın. Ete, tuz serpmeyin. Fakat limon kullanabilirsiniz. Bir dilim ekmek yiyebilirsiniz.

Öğle yemeğinin ikinci haftası: sadece bir tabak pirinç pilavı ve yanında tek dilim ekmek yenecek.

Akşam yemeğinin ikince haftası: öğlen olduğu gibi, bir tabak pirinç pilavının yanın, bir dilim ekmek var sadece. Diyetin ikinci haftası biraz zorlu geçebilir.

Öğle yemeğinin üçüncü haftası: bir tabak pirinç pilavının yanına, bir bardak haşlanmış bakliyat. Türünü siz seçebilirsiniz.

Akşam yemeğinin üçüncü haftası: bir tabak pirinç pilavının yanında, haşlanmış tavuk veya balık yiyin. İlk haftada olduğu gibi, 150 gr’dan fazla olmasın. Üçüncü hafta, öğle ve akşam arasında bir bardak yağsız süt veya bir kase yağsız yoğurt tüketebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Türkiye’nin İlk 3 Boyutlu Obezite Ameliyatı İzle başlıklı makalemizde 3 Boyutlu Obezite Ameliyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 Oy, Oy Ortalaması: 5,00
Kaydediliyor...

“Pirinç İle Yirmi Bir Günde Sekiz Kilo” üzerine 2 yorum

  1. Şükran says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Sponsor

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg