• 530.183

Sezonun en Çok Beğenilen Saç Modelleri ile Sahillerde Tüm Gözler Üzerinizde

Anasayfa
GÜZELLİK Sezonun en Çok Beğenilen Saç Modelleri ile Sahillerde Tüm Gözler Üzerinizde
0  
sahil saçları

Sahil saçları ile trendleri yakalayın

Sahil modasının yeniden güzelliğine ve görünümüne önem veren kadınların gündemine yükseldiği günlerdeyiz. Havaların ısınması ile deniz kenarına koşanlar, tatil planlarına başlayanlar ya da deniz keyfi için sabırsızlananlar yine bu senenin modasını belirleyecek olanlar. Ancak bu sene sahil saçları konusunda en beğenilen ve en sık göreceğimiz modelleri sizler için derledik ki hem sahilin pratik ve doğal havasına uyum sağlayın, hem de trendlerin öncü ismi olarak sahilde tüm dikkatleri üzerinize toplayın.

Doğal dalgalar

sahil saçları

Bu sene sahillerde en çok göreceğimiz modellerin başında sahil dalgaları yani ”beachy waves” geliyor. Sahil dalgaları doğallığı odak noktasına koyan 2017 saç modelleri için oldukça alışkın olduğumuz bir görüntü. Saçlarınızda doğal dalgalar yaratmak için özel olarak satılan Hindistan cevizi yağı ile karışık deniz tuzu spreyi gibi ürünler de kullanmanız mümkün, sahil öncesi hafif maşa kıvrımları yaparak dakikalar içinde hazırlanmanız da.

Sahil topuzları

sahil saçları

Saçlarınızda sahilin sıcağını hissettirecek pratik modeller denemek istiyorsanız dağınık topuzlar tam size göre. Saçlarınızı mümkün olduğunca tepeden toplayın ve daha doğal görünmeleri için mümkün olduğunca tokanızı gevşeterek birkaç telin dışarı çıkmasına izin verin.  Youtube Son Video

Aksesuarladan yardım

sahil saçları

Sahil modasında bu sene saç aksesuarlarının en çok göreceğimiz fikirler arasında yer aldığını belirtmekte fayda var. Öyle ki bandanalardan zincirlere, farklı metalik ve minimalist tokalardan el yapımı örgü taçlara kadar sınırsız alternatif en canlı renkleri ile bizleri bekliyor.

Sahil örgüleri

sahil saçları

Örgüler pratik ve derli toplu saçların vazgeçilmez adresi. Farklı modeller ile farklı tarzlara uyum sağlayan örgüleri bombeli ve tek bir örgü halinde kullanarak daha kadınsı ve çekici, gevşek ve başınızın arkasında ince birden çok örgü kullanarak daha enerjik ve genç bir görünüm yaratmanız mümkün. Örgülerinizi balık sırtı şeklinde yaparak sıcağın rahatsız edici etkilerinden kurtulabilir ya da onları yalnızca daha salaş bir tarz yaratmak için gelişigüzel dolayabilirsiniz.

sahil saçları

Bir önceki yazımız olan Bahçede ve Doğada Zaman Geçirmek Çocukların Mutluluğu için Şart! ile çocukların ruh ve beden sağlığına doğa ve bahçelerin olumlu etkilerini öğrenebilir, yorum yaparak ve bizi sosyal medya hesaplarından takip ederek destek olabilirsiniz.

Sponsor

Bizi Takip Et

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg