• 568.692
Anasayfa
Magazin Cennet Mahallesi Dizisinin Menekşe’si Şeyda Halis Ameliyat Olmaksızın 40 Kiloyu Nasıl Verdi?

Cennet Mahallesi Dizisinin Menekşe’si Şeyda Halis Ameliyat Olmaksızın 40 Kiloyu Nasıl Verdi?

       0   HANDE ÇEVİKKOL      HANDE ÇEVİKKOL
şeyda halis yeni hali

Şeyda Halis yeni hali ile görenleri şaşırtıyor

Cennet Mahallesi isimli ünlü dizi sayesinde tanıdığımız Şeyda Halis yeni hali ile herkesi şaşkına çeviriyor. Oyuncunun öncesi ve sonrası görsellerine bakıldığında şaşırmamak elde değil, çünkü kendisi herhangi bir ameliyat olmadan bir sene içinde tam 40 kilo vermeyi başarmış. Cennet Mahallesi’nden Menekşe olarak tanıdığımız ve ekranlarda görmeye devam ettiğimiz Şeyda Halis şimdilerde oldukça keyifli bir kilo verme sürecinde olduğunu söylüyor ve bizlerle kilo verme konusunda ilham veren sırlarını paylaşıyor.

şeyda halis yeni hali


Matcha Çayı Sipariş

Bir senede 40 kilo verdi

Cennet Mahallesi isimli ünlü dizideki Menekşe rolü ile hafızalara kazınan başarılı oyuncu Şeyda Halis, yeni görünümü ile herkesi şaşkına çeviriyor. Sanatçı bir sene içerisinde tam olarak 40 kilo vermiş, daha güzeli ise bunu mide kucultme kelepce ya da balon gibi yapay materyal ve yöntemler olmadan, tamamen doğal ve sağlıklı yollarla başarmış olması. Sağlıklı yaşam adına bilinen doğruları izleyen sanatçı yaşamsal alışkanlıklarındaki değişikler sayesinde tüp mide ameliyatı olmadan kilo verilebileceğini ispatlamış.

Tüp mide emboli gibi ciddi risklerin yanında en başarılı ameliyatın dahi sonrasında size dikkatli olmanızı gerektirecek ve sorumluluk verecek önemli bir ameliyat. Bu nedenle uzmanlar diyet ve spor ile zayıflayabilen kişilerin öncelikle bu yöntemleri denemesi konusunda oldukça ısrarcı. Bu konuda adeta bir başarı timsali olan Şeyda Halis ise oldukça mutlu bir kilo verme süreci içerisinde olduğunu da söylemeden geçemiyor. Tüp mide Işın Karaca gibi ünlülerin tercihi olmanın yanı sıra birçok vatandaşın gözünde popülerliğini arttırmaya devam etse de eğer mümkünse kilo vermek için en idealinin doğal yöntemler olduğu konusundaki uzman görüşlerini hatırlatıyoruz.

Zengin Kız Fakir Oğlan, Akasya Durağı gibi bilinen televizyon dizilerinin yanı sıra reklam ve tiyatro oyunculuğu ile de çalışma yaşamını sürdüren ve geniş bir kitleye ulaşan Şeyda Halis’in ilk görüntüleri ise kendisi tarafından sosyal medya hesabı aracılığıyla paylaşıldı. Ölüm orucuna girmek gibi bir hataya düşmediğini, yalnızca doğru zamanda ve miktarda yediğini ve orta tempolu yürüyüş ile yüzme sporlarını aksatmadığını dile getiren oyuncu, ayrıca yer yer kendini ödüllendirmekten de kaçınmıyormuş. Mide küçültme ameliyatı randevu kuyruklarında beklemeyi göze alanlar için tam bir motivasyon örneği olan Şeyda Hanım’ı bizler de tebrik ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Bir Obezite Ameliyatı Adayı Olup Olmadığınızı Anlamanın 3 Basit Yolu ile obezite ameliyatı olmak için sahip olmanız gereken ve ücretlerden çok daha öncelikli şekilde bilinmesi gereken şartları öğrenebilir, yorum yaparak ve bizi sosyal medya hesaplarından takip ederek destek olabilirsiniz.


Matcha Çayı Sipariş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Matcha Çayı Sipariş
Bizi Takip Et

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg