Şişman Hanımların Daha Zayıf Görünmeleri için 4 Öneri

Şişman Hanımların Daha Zayıf Görünmeleri için 4 Öneri

Şişmanlık pek çok hanım açısından oldukça can sıkıcı bir sorun olarak nitelendirilebilmektedir. Zira vücudu kötü gösterdiği gibi oldukça da sağlıksız olduğu ve çeşitli hastalıklara da davetiye çıkardığı da söylenebilmektedir. Şişmanlığın hiç estetik görünmemesi sonucu ile beraber hanımlar da daha zayıf görünmek için küçük yöntemler bulmayı denediler.

Modadaki belirli küçük hamleleri kullanarak kısa bir süre zarfı içerisinde daha zayıf ve estetik bir görünüme kavuşmanız da mümkündür.

 1. Siyah giyinmek: Siyah giyinmek verilebilecek en güzel öneriler arasında yer almaktadır. Zira pek çok sayıda kişi siyah kıyafetlerin insanları olduğundan daha zayıf gösterdiğini bilmektedirler. Bu yüzden siyah giyinerek daha zayıf görünebilirsiniz.
 2. Bol kıyafetler giyinmek: Bol kıyafetler giyinerek de fazla kilolu olan bölgelerinizi kapamanız gayet mümkündür. Vücudunuza göre daha bol kıyafetler giyinebilir ve böylece de olduğunuzdan daha zayıf görünmeyi başarabilirsiniz.
 3. Vücut Hatlarınızı Ortaya Çıkaracak Kıyafetlerden Kaçının: Vücudunuzdaki bazı bölgeler kusurlu iken bazı bölgeler de estetik görünen yani, sergileyebileceğiniz kıyafetler olarak dikkat çeker. Ancak bir bölgenizi sergilerken, öte yandan oldukça çirkin bir görüntü vermeniz de olasıdır.
 4. Uzun Elbiseler: Uzun elbiseler, pek çok hanımın çok daha uzun görünmesini sağlayan bir kurtarıcı olarak değerlendirilebilir. Bu sebepten ötürü uzun elbiseler giyerek zayıf görünmeyi sağlayabilirsiniz.

Obeziteden Kurtulduktan Sonra Sıkılaşmak İçin 5 Öneri‘ yazımızda sıkılaşma önerilerimizi bulabilir ve merak ettiklerinizi yorum olarak belirtebilir, sosyal medya hesaplarından bize destek verebilirsiniz.

YAZAR HAKKINDA

Dilek Demirler Dilek Demirler Obezitehaber.com Editörü
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

27 yorum

 1. Yazar Cansu hanım, tüp mide ameliyatı sonrası süreci içeren makale ve yazıları daha sık paylaşırsanız çok sevinirim.

 2. tüp mide ameliyatı olanların beslenme düzeni nnasıl olmalı? neler yemeli neleri yememeli.

 3. fazla kilolardan bıktım artık 🙁 Güzel bir paylaşım olmuş tebrikler. Paylaşıyorum hemen 🙂 Gayet açıklayıcı olmuş teşekkür ederim. tüp mide ameliyatını obeziteyi, kiloyu, beslenmeyi sizden öğrendik Vallahi 🙂 tüp mide ameliyatı yararlı mı zararlı mı peki sizin tavsiyeniz nedir ? Çok sıkı takipçinizim. İyiki böyle bir site var. Mobil uygulamanız da neden uyarı mesajı gelmiyor yeni konular eklenince ? zayıfladıktan sonra iş bitmiyor ki anam, irade sağlam olacak irade. gerisi boş. Keşke bende o doğuştan şanslı zayıflar gibi olsaydım 🙁 paylaşım için teşekkürler..

 4. mrb ben Adana den Dicle Erden , mide küçültme ameliyatından sonra 63 kilo zayıfladım. Eğer hayatınızı geri kazanmak istiyorsanız 1 saat bile beklemeden gidip şu işi bitirin derim 🙂

 5. mrb ben Kütahya den Hurriyet Gokay , mide küçültme ameliyatından sonra 101 kilo zayıfladım. Eğer hayatınızı geri kazanmak istiyorsanız 1 saat bile beklemeden gidip şu işi bitirin derim 🙂

 6. ben Ak Ocalan , Şişman Hanımların Daha Zayıf Görünmeleri için 4 Öneri başlıklı paylaşımınız faydalı oldu sevgili editör Dilek Demirler , teşekkürler.

 7. Şişman Hanımların Daha Zayıf Görünmeleri için 4 Öneri başlıklı yazınızı beğendim sevgili Dilek Demirler

 8. Dilek Demirler fazla kilolardan bıktım artık 🙁 Güzel bir paylaşım olmuş tebrikler. Paylaşıyorum hemen 🙂 Gayet açıklayıcı olmuş teşekkür ederim. tüp mide ameliyatını obeziteyi, kiloyu, beslenmeyi sizden öğrendik Vallahi 🙂 tüp mide ameliyatı yararlı mı zararlı mı peki sizin tavsiyeniz nedir ? Çok sıkı takipçinizim. İyiki böyle bir site var. Mobil uygulamanız da neden uyarı mesajı gelmiyor yeni konular eklenince ? zayıfladıktan sonra iş bitmiyor ki anam, irade sağlam olacak irade. gerisi boş. Keşke bende o doğuştan şanslı zayıflar gibi olsaydım 🙁 paylaşım için teşekkürler..

 9. selamlar sayın obezite haber yöneticileri, Uşak deki obezite ameliyatı yapan doktorları nereden öğrenebilirim yardımcı olur musunuz?

 10. selam bir sorum olacak size sayın Dilek Demirler , ben Artvin de yaşıyorum. Adım Zehra Boran , obezite cerrahisinde tüp mide ameliyatını mı gastric bypass ameliyatını mı veya mide kelepçesi takmayı mı öneriyorsunuz ? Hangi ameliyatta daha çabuk ve sağlıklı kilo veriliyor bu konu hakkında beni mail adresimden bilgilendirirseniz çok memnun olurum.

 11. Şişman Hanımların Daha Zayıf Görünmeleri için 4 Öneri başlıklı yazınızı beğendim sevgili Dilek Demirler

 12. Şişman Hanımların Daha Zayıf Görünmeleri için 4 Öneri başlıklı yazınızı beğendim sevgili Dilek Demirler

 13. mrb ben Kırşehir den Gunduz Bilici , mide küçültme ameliyatından sonra 67 kilo zayıfladım. Eğer hayatınızı geri kazanmak istiyorsanız 1 saat bile beklemeden gidip şu işi bitirin derim 🙂

 14. mrb ben Mardin den Yucel Arslan , mide küçültme ameliyatından sonra 46 kilo zayıfladım. Eğer hayatınızı geri kazanmak istiyorsanız 1 saat bile beklemeden gidip şu işi bitirin derim 🙂

 15. Merhaba ben Tamgul Alkan , Hatay merkez de tüp mide ameliyatı yapan doktor ve hastaneleri nasıl öğrenebilirim?

 16. Şişman Hanımların Daha Zayıf Görünmeleri için 4 Öneri ve Dilek Demirler Beğendim.

 17. Dilek Demirler fazla kilolardan bıktım artık 🙁 Güzel bir paylaşım olmuş tebrikler. Paylaşıyorum hemen 🙂 Gayet açıklayıcı olmuş teşekkür ederim. tüp mide ameliyatını obeziteyi, kiloyu, beslenmeyi sizden öğrendik Vallahi 🙂 tüp mide ameliyatı yararlı mı zararlı mı tavsiyeniz nedir ? Çok sıkı takipçinizim. İyiki böyle bir site var. Mobil uygulamanız da neden uyarı mesajı gelmiyor yeni konular eklenince ? zayıfladıktan sonra iş bitmiyor ki anam, irade sağlam olacak irade. gerisi boş. Keşke bende o doğuştan şanslı zayıflar gibi olsaydım 🙁 paylaşım için teşekkürler..

 18. Naz Bolat Şişman Hanımların Daha Zayıf Görünmeleri için 4 Öneri Dilek Demirler bu güzeldi

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

Bumerang - Yazarkafe
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
2017-05-17 23:06:18
Birgen Kivanc: 15 bin tl ödedim.
2017-05-16 00:05:18
2017-05-16 00:03:59
2017-05-15 20:47:17
Hocam benim kilom 160 mide amaliyatı olmak istiyorum ama maddi durumum yok neyapa bilirim bana yardımcı olabilirmisini şimdiden teşekkür ederim: Yorumunuz
2017-05-13 19:33:16

Tüp Mide Ameliyatı

Obezite Cerrahisi

Mide Küçültme Ameliyatı

Obezite Ameliyatı Şehirler Ve Doktorlar