Kapat

Şişman Hanımların Daha Zayıf Görünmeleri için 4 Öneri

Anasayfa MODA Şişman Hanımların Daha Zayıf Görünmeleri için 4 Öneri

Şişmanlık pek çok hanım açısından oldukça can sıkıcı bir sorun olarak nitelendirilebilmektedir. Zira vücudu kötü gösterdiği gibi oldukça da sağlıksız olduğu ve çeşitli hastalıklara da davetiye çıkardığı da söylenebilmektedir. Şişmanlığın hiç estetik görünmemesi sonucu ile beraber hanımlar da daha zayıf görünmek için küçük yöntemler bulmayı denediler.

Modadaki belirli küçük hamleleri kullanarak kısa bir süre zarfı içerisinde daha zayıf ve estetik bir görünüme kavuşmanız da mümkündür.

  1. Siyah giyinmek: Siyah giyinmek verilebilecek en güzel öneriler arasında yer almaktadır. Zira pek çok sayıda kişi siyah kıyafetlerin insanları olduğundan daha zayıf gösterdiğini bilmektedirler. Bu yüzden siyah giyinerek daha zayıf görünebilirsiniz.
  2. Bol kıyafetler giyinmek: Bol kıyafetler giyinerek de fazla kilolu olan bölgelerinizi kapamanız gayet mümkündür. Vücudunuza göre daha bol kıyafetler giyinebilir ve böylece de olduğunuzdan daha zayıf görünmeyi başarabilirsiniz.
  3. Vücut Hatlarınızı Ortaya Çıkaracak Kıyafetlerden Kaçının: Vücudunuzdaki bazı bölgeler kusurlu iken bazı bölgeler de estetik görünen yani, sergileyebileceğiniz kıyafetler olarak dikkat çeker. Ancak bir bölgenizi sergilerken, öte yandan oldukça çirkin bir görüntü vermeniz de olasıdır.
  4. Uzun Elbiseler: Uzun elbiseler, pek çok hanımın çok daha uzun görünmesini sağlayan bir kurtarıcı olarak değerlendirilebilir. Bu sebepten ötürü uzun elbiseler giyerek zayıf görünmeyi sağlayabilirsiniz.

Obeziteden Kurtulduktan Sonra Sıkılaşmak İçin 5 Öneri‘ yazımızda sıkılaşma önerilerimizi bulabilir ve merak ettiklerinizi yorum olarak belirtebilir, sosyal medya hesaplarından bize destek verebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Sponsor

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg