Kapat

Tüp Mide Ameliyatı Sonrası Öldü

Anasayfa HABER Tüp Mide Ameliyatı Sonrası Öldü

Tüp Mide Ameliyatı Sonrası Öldü

Yıllardır kilo vermek için uğraşan S.Çelik en son eşiyle birlikte geçtiğimiz Aralık ayında tüp mide operasyonu geçirdiler. Ameliyattan bir zaman sonra dikişi patlayan S.Çelik kaldırıldığı hastanede yoğum bakım tedavisine alınırken öldü. Operasyon sonrası 2 ay geçmişti ki S.Çelik yaşamını yitirdi.

Denizli’nin  Merkezefendi  İlçesinde yaşayan geçtiğimiz yılın Temmuz ayında E.Çelik ile dünya evine giren S.Çelik otomobil ustasıydı. 147 Kilo olan genç adam tüp mide operasyonu olmaya karar vermişti.

Eşi de kendisi gibi kilolu olduğu için birlikte bu operasyonu geçirmeye karar verdiler. S.Çelik ve E.Çelik geçtiğimiz 21 Aralık’ta özel bir hastanede tüp mide operasyonu geçirdiler. Çift operasyon sonunda dört gün hastanede yatırılıp sonrasında taburcu edildi. Evine getirildikten üç dört gün sonra bir bardak su içip fenalaşan S.Çelik operasyon geçirdiği hastaneye kaldırıldı .

Tüp mide operasyonunda atılan dikişlerinin patladığı tespit edilen S.Çelik direk yoğun bakıma alındı. Mide öz sıvısının iç organlara girmesi sebebiyle akciğerinde ödem oluşan genç adam ,44 gün yoğun bakımda yaşam savaşı verdi. Özel hastaneden PÜ Hastanesi’ne sevkedilen  S.Çelik, burada 11 gün daha yoğun bakımda yattı. Fakat S.Çelik için tüm tedaviler başarısız kaldı.Hayatını kaybetti.

Evlendikten sonra eşiyle birlikte zayıflamak amacıyla tüp mide operasyonu geçiren genç adamın ölümü tüm ailesini yasa boğdu. Genç adam gözyaşları arasında toprağa verildi.

Evlendikten beş ay sonra kilolarından kurtulmak için eşiyle birlikte tüp mide ameliyatı olan gencin, ölümü ailesini yasa boğdu. Genç otomobil ustası, gözyaşları arasında toprağa verildi.

 

Bir önceki yazımız olan Mide Küçültme Ameliyatı Hakkında Bilmeniz Gerekenler başlıklı makalemizde Mide Küçültme Ameliyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Sponsor

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg