Kapat

Ünlü Yazar Esra Pakkan İnanılmaz Değişimi 4 Ayda 40 Kilo

Anasayfa BAŞARI HİKAYELERİ Ünlü Yazar Esra Pakkan İnanılmaz Değişimi 4 Ayda 40 Kilo

Yazarın uzun yıllar tükettiği besinlerin kalorilerine dikkat etmeden tükettiğini ve bunun kendisinde kalıcı sorunlara neden açtığını söylüyor. Aşırı kilo nedeni ile istediği kıyafetleri giyemediği gibi çabuk yorulma gibi nöbetler yaşadığını anlatan Pakkan, 110 kiloya kadar çıktı.

Kendine özel bir program ile uzman kontrolünde ciddi bir sürece girerek kısa sürede zayıfladığını anlatıyor. Ancak kilo vermenin belki bir şekilde yolu bulunduğunu ancak bunun korunmasının daha zor olduğunu anlatırken, kendisi gibi zayıflamak isteyenler içinde zayıflama sonrası için ciddi uyarılarda bulunuyor.

unlu-yazar-esra-pakkan-inanilmaz-degisimi-4-ayda-40-kilo

Kişiye Özel Program ile Zayıfladım

Esra Pakkan 110 kiloya kadar çıktığında bir karar verir ve uzman doktora giderek zayıflamak istediğini anlatır. Doktorunun “parmak izi” yöntemi ile sağlıklı bir programa başlayan Pakkan kısa sürede başarılı sonuçlar aldığı için mutlu. Kişiye özel yöntem sayesinde tüm düzeni bir program dâhilinde değişti. Özel tahliller ve hormonsal oranlar ve tahlil sonuçlarına göre beslenme programı hazırlandığını ve buna harfiyen uyduğunu anlatıyor.

Tüm tahlillerin yapılması ve gelen sonuçlara göre beslenme programının hazırlanması ile hızlı ve bu şekilde sağlıklı zayıfladığını gururla anlatıyor. Bu programı 4 ay boyunca uygulayan Esra Pakkan 4 ay içerisinde tam olarak 40 kilo verdiğini ve şimdiki haline görenlerin inanamadığını söylüyor. En büyük tavsiyesinin ise uzman doktorun bilgili ve tecrübeli olmasına bağlayan Pakkan, güvenilir uzman doktor ile herkesin sağlıklı bir şekilde zayıflayacağına inanıyor.

unlu-yazar-esra-pakkan-inanilmaz-degisimi-4-ayda-40-kilo

Son çıkardığı “yanılgı” isimli kitabında Emre Çiçek için teşekkürlerini sunan yazarın, kişiye özel “parmak izi” programının çok etkili olduğundan bahsediyor. Bu programın sağlıklı zayıflama yöntemi olduğunu ve uzaman doktor ile başarıya ulaşmanın mümkün olduğunu söylüyor. Kişiye özel besinler ile herkesin zayıflayacağını söylüyor ama uzman doktorun tecrübeli olmasının önemine değiniyor.

Kendi bünyesine göre kaç saat aç kalacağından, kaç saat aralıklar ile hangi besinleri tüketeceğine kadar detaylı ve güzel bu programın çok başarılı olduğuna değinmektedir. Okurlarına ve sevenlerine insan istediği zaman her şeyi yapabileceğini ve bunu kendisinin başardıysa herkesin yapabileceğini söylüyor.

 

Bir önceki yazımız olan Şaka Değil Gerçek Tam 75 Kilo başlıklı makalemizde  Julia Kozersk’in başarı hikayesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

Sponsor

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg