Kapat

Vejeteryan Diyeti İle Hızlı Kilo Verin

Anasayfa Diyetler Vejeteryan Diyeti İle Hızlı Kilo Verin

Bu diyet, et ürünü yemeyen veya et tüketimini azaltmak isteyen kişiler için iyi bir başlangıç olacaktır. Sizde, verdiğimiz listeyi uygulayın ve Vejetaryen Diyeti İle Hızlı Kilo Verin.

Bu liste, bire bir uyduğunuzda, haftada iki kilo kaybetmenize neden olacaktır. Listedeki ürünlerin toplam kalorisi, 1200’ dür. Eğer diyetin yanı sıra, spor yaparsanız ve belli kürlerden uygularsanız, çok daha fazla kilo kaybedeceksiniz.

vejeteryan-diyeti-ile-hizli-kilo-verin

Kahvaltı: Sabahları bir kase tahıl gevreğini, bir bardak yağsız süt ile karıştırıp yiyin. Yanında tek bir elma ya da tek bir armut tüketebilirsiniz.

Öğle Yemeği: Öğlenleri, bir kase yeşillik salatası tüketin. Ardından da, yarım kase kadar meyve salatası yiyin.

Öğlen yemeği ile akşam yemeği arasında bir ara öğününüz var. Bu ara öğünde, bir kase yağsız yoğurt tüketebilirsiniz.

Akşam Yemeği: Akşamları yüz gram kadar makarnayı, iki kaşık kadar domates sosu ile karıştırarak yiyebilirsiniz. Yanına dört tane soya köftesi yiyin. Bir kase kadar da, sarımsak ile karıştırarak brokoli yiyebilirsiniz.

Akşam yemeklerinden sonra, yatmadan iki saat önce tüketecek biçimde, bir alternatif öğününüz daha var. Tatlı ihtiyacınızı karşılaması için, mutlaka bir adet muz yiyin.

Bu listeyi uygulayarak, bir hafta içerisinde en az iki kilo kaybedeceksiniz. Dediğimiz gibi, Vejetaryen Diyeti İle Hızlı Kilo Verin. Fakat diyeti yapmadan önce, mutlaka bir doktora danışmalısınız.

 

Bir önceki yazımız olan Aşırı Yağlanma, Kalp Ve Damar İçin Tehlikeli! başlıklı makalemizde Fazla Kilo Zararları hakkında bilgiler verilmektedir.

Facebook İle Yorum Yap

“Vejeteryan Diyeti İle Hızlı Kilo Verin” üzerine 2 yorum

  1. Aysel Turkmen says:
  2. Kuzay Bayraktar says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bumerang - Yazarkafe