• 580.081

Bu Yazın En Gözde Dekorasyon Fikirleri

Anasayfa
YAŞAM Bu Yazın En Gözde Dekorasyon Fikirleri
0  
yazlık ev dekorasyon fikirleri

Yazlık ev dekorasyon fikirleri ile sıcaklık evinizde

Evinizi kışın ağır havasından ve soluk renklerinden kurtararak yazın canlılığı ve sıcaklığını evinize taşımanın tam vakti. Yazlık ev dekorasyon fikirleri ile evinizi yeniden yaratmanın ve 2017’nin en çok beğenilen dekorasyon modası trendlerinin ne kadar pratik ve keyifli olduğunu keşfedeceksiniz.

Psikolojik olduğu gibi pratik anlamda da sizlere farklı hissettirecek bir ev için yaza girmeden önce nasıl diyetlere giriyor, makyajımızı ya da giyimimizi değiştiriyorsak aynısını evimiz için yapma vakti.

yazlık ev dekorasyon fikirleri

 

Hamak keyfi mi desek minder sefası mı

Yaz keyfinin olmazsa olmazlarının başında gelen bahçe ve balkonlar için düşünebileceğiniz en keyifli fikrin hamaklar olduğunu unutmayın. Bu arada bahçeniz yoksa bu bir bahane değil, 2017 dekorasyon modasında iç mekanlarda da hamağın kullanıldığını bilmenizde fayda var. Evinizin kullanmadığınız bir ölü köşesini artık hamak keyfi için ayırmanız mümkün.  Youtube Son Video

Balkonunuz varsa ne ala, hamak haricinde kullanabileceğiniz bir diğer keyif alanı da minderlerle gelebilir. Renkli armutlar, desenli kırlentler balkonunuzu baştan aşağı değiştirecek. Minderlere uzanıp içeceklerinizi yudumlarken dekorasyonunuzu değiştirdiğiniz için memnun olacaksınız.

Tavan, duvar ve pencereler

Perdeleriniz evlerinizin giysileri. Bu nedenle yaza hazırlık sürecinde onların dokusunu ve görüntüsünü genel dekora göre yenilemek iyi bir fikir olabilir. Yazın sıcak güneşinden korunmak için black out adı da verilen siyah karartma özelliğine sahip fon perdelerinden yardım alabilirsiniz. Ancak hem hava kesilmesin hem de ışık yakmasın derseniz jaluziler de çok kullanışlı olabilir.

Yine havalanma için şık ahşap kesin tavan pervanelerini kullanabilirsiniz. İklimlerdirme araçlarını kullandığınızda sağlığınıza dokunuyor ya da bu ürünler size fazla pahalı geliyorsa pervaneler kurtarıcı rolü oynayabilir.

yazlık ev dekorasyon fikirleri

Bitkilerle gelen ferahlık

Serin olduğu gibi ferahlık da verecek bir ev için ev bitkilerini kullanmayı deneyebilirsiniz. Yeşil oturma odası takımları kullanmak da ortama ferahlık katacak bir diğer fikir olabilir.

Ferahlık ve serinlik için ocak, fırın gibi ürünleri geceleri çalıştırıp gündüzleri dinlendirmeyi, ampulleri en az ısı yayanla değiştirmeyi, ev tekstili ürünlerinde terletmeyen dokumalar kullanmayı unutmayın.

 

Bir önceki yazımız olan Adını Sık Duyduğumuz Gluten Diyeti Hakkında Merak Ettikleriniz ile  şifalı taşların iyi geldiği hastalıkların neler olduğunu öğrenebilir, yorum yaparak ve bizi sosyal medya hesaplarından takip ederek destek olabilirsiniz.

Sponsor

Bizi Takip Et

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg