• 566.821
Anasayfa
Magazin Gastrik Bypass ile Kilo Veren Yeşim Ceren Bozoğlu’nun Şaşırtan Değişimi

Gastrik Bypass ile Kilo Veren Yeşim Ceren Bozoğlu’nun Şaşırtan Değişimi

       0   HANDE ÇEVİKKOL      HANDE ÇEVİKKOL
yeşim ceren bozoğlu gastrik bypass

Yeşim Ceren Bozoğlu gastrik bypass ameliyatı ile 7 ayda 20 kilo zayıfladı

Ekranların sevilen yüzü Yeşim Ceren Bozoğlu, yaşadığı kilo problemi ile savaşmaktan vazgeçmiyor. Bir süredir projelerde göremediğimiz sevilen oyuncunun yeni halini görenler ise şaşkına dönüyor. Oyuncunun sosyal medya hesaplarından paylaştığı fotoğraflarda verdiği kilolar anında göze çarpıyor. Yeşim Ceren Bozoğlu gastrik bypass ameliyatı olarak kilo veren ünlüler kervanında kendine sağlam bir yer edinmişe benziyor.

yeşim ceren bozoğlu gastrik bypass


Matcha Çayı Sipariş

Usta oyuncudan ustalıkla verilen kilolar

Ustalıkla altından kalktığı farklı roller ve yine aynı ustalıkla devam ettirdiği eğitmenliği ile bildiğimiz Yeşim Ceren Bozoğlu, birçok kez ciddi kilo verme çabası ile zayıflamak için uğraşsa da verdiği kiloları geri alması üzerine kesin çözümü mide bypass yorumlarında buldu.

Bilindiği gibi mide bypass yapan hastaneler istanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirler başta olmak üzere ülke genelinde sayıca gün geçtikçe artıyor. İşte bu obezite cerrahisi türü ile kilo veren Yeşim Ceren Bozoğlu da takipçilerini şaşırtmayı başardı. Zayıfladığı kolayca anlaşılan sanatçının sırrının ameliyat olmasının yanında 7 ayda 20 kilo vermiş olduğu öğrenildi.

yeşim ceren bozoğlu gastrik bypass

Neden mide bypass?

Başlangıç kilosunun neredeyse çeyreğini verdiğini söyleyen Bozoğlu’nun tüp mide yerine gastrik bypassın seçilmesinin nedeninin, bu ameliyatta tüp mideye göre geri kilo alımının daha nadir görülen bir durum olmasından kaynaklandığını belirtti. Mide bypassı ne kadar tüp mide kadar popüler olmasa da en çok tercih edilen ikinci obezite cerrahisi türü olarak güncel geçerliliğini hala koruyor. Ayrıca tüp midenin ilk haftalarının tamamen sıvı beslenmeden oluşmasına rağmen kendi ameliyatından 48 saat sonra peynir – ekmek yediğini söyleyen Bozoğlu, tüp midede ek olarak midenin %80’inin vücut dışına alındığını ancak mide bypassta herhangi bir doku ya da organ kaybı olmadığını hatırlattı. Mide bypassı fiyatı hakkında bilgi almak isteyenlerin ameliyatını olacağı kuruma danışarak ücret haricinde tüp midenin mi yoksa mide bypassın mı kendileri için uygun olacağını öğrenmelerinde fayda var.


Matcha Çayı Sipariş

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Matcha Çayı Sipariş
Bizi Takip Et

Vücut Kitle İndeksiniz Kaç?

cm
kg